Trabzonda Havali Tüfek Ile Atiş Yapilabilecek Yerler ???????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Trabzonda havalı tüfek ile atış yapılabilecek yerler neresidir?? Ulaşımı hakkında da bilgi verirseniz çok memnun olurum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler saygılar...

Evanix Windy City Sidelever 22.cal ---> Hawke Sport-HD IR 4-12X50 AO IR
    Hatsan Mod 125 Sniper 22.cal ---> Optima 3-9X44E

• bende trabzondayım daha yeni aldım tüfeğimi tecrübesizim atış etkinliği olursa seve seve gelirim

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• arkadaşlar ben antalyadayım ama askerliğimi yomra da yapmıştım. orada heryer dağlık ve araziydi gerçi trabzonun heryeri hemen hemen öyle siz merkezdemisiniz? buarada trabzonda şöyle derler,Trabzonu ütülesen yüzölçümü 5 tane istanbul eder 8o

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• trabzon merkezdeyim ben kalkınmada kalıyorum malum öğrenciyiz araba fln da yok acaba nerelere gidilebilir atış için bildiğiniz yerler var mı

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• malesef yok ama oradaki diğer arkadaşlarla tanışıp kaynaşırsanız işleriniz daha kolay olur,birlikten kuvvet doğar,iyi akşamlar.keyifli,isabetli,kazasız atışlar diliyorum. g;$i

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• teşekkür ediyorum sizede

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• benim arabam var. darıca, salacık taraflarında yukarı doğru çıkıp uygun yerde park edip hem piknik yapıp hem atış yapıyorum.

• Bende Trabzon Merkezdeyim. Yomra tarafına gitmek kolay tek dolmuşla halledilir. Çok teşekkürler ramazankarip yardımınız için. Wikipediden baktım darıca salacıkta akçaabattan ileriymiş orayada gidilir kolay. Çok teşekkürler yardımlarınız için

• Desenize TrabzonTeam faaliyete geçiyor. Saygılar
    :thumbup::thumbup::thumbup:

• 2 kişi ile on numara team oluştururuz evvelallah :) :)

• çalışıp adam toplamak lazım büyür bu iş valla :)

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50