3 Mart 2012, "Mart kapıdan baktırır Hedeflere attırır" Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben Ankara dışında olacağım ama başlığı ben açayım bari. gerçi yola öğlen çıkarsam sabah uğrarımda belli olmaz :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gorelim gozu kara hobidaslarimi. Ben geliyorum.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bende gelmek istiyorum ama yollar çok uzak :((( Atanıyım sırf atışlara katılmak için hemen araba alcam :))

;tacli#AT44 WX LW + BSA 8*32*44;tacli#

• Arkadaşlar cuma ve cumartesi karlı ama pazar yağış görünmüyor. Ben pazar gelmeyi ve yağışsız havada kartopu patlatmayı düşünüyorum . Belki de son karlı günler olacak değerlendirmek lazım. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Hamdi Bey e çok teşekkür ederim..buluşmada yokum. :rolleyes:

Şaka bir yana,

Ben,, bu havalarda arabayı hiç çalıştırmadım..ev ile işyerinin, yakın olması avantajını kullanıyorum..Buluşmayada katılmayacağım.sizlere keyifli,bol muhabbetler dilerim.Mekanda olurum..uğramak isteyenleri beklerim çay kahve şirketten.. :)

A Takımı Üyesi

• Arkadaşlar cuma ve cumartesi karlı ama pazar yağış görünmüyor. Ben pazar gelmeyi ve yağışsız havada kartopu patlatmayı düşünüyorum . Belki de son karlı günler olacak değerlendirmek lazım. :thumbup:

Tam emin olamamak ve kesişn birşey söyleyememekle birlikte bende pazar düşünüyorum.Gelebilirsem seninlede tanışmış oluruz Murat abi :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Hava cok kotu olmazsa gelecegim. Osman abi seni arar dukkandan alirim :)

Cricket 5,5 mm PLB

• İsa inşallah hava iyi olur da pazar günü biraz stres atarız. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Çarşımı cumartesi yazdırabilirsem(büyük ihtimal olur),hava iyi olursa ve buralardan bir arkadaş geçerken beni alabilirse bende gelebilirim.harbiden özledim sizleri.
    Erdinç senin yolun düşüyormu bu taraflara?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Pek atış havasında değilim yanlız, muhabbetin hertürlüsüne gelirim. Cumartesi de, Pazar da bir mani çıkmazsa mekandayım. Saygılar

• İsa inşallah hava iyi olur da pazar günü biraz stres atarız. :thumbup:

İnşallah abi :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Hava inanılmaz güzel şu an dışarda umarım yarın da böyle olur.Ben çarşı iznimi yarına aldırdım ben gelirim.en azından sohbet ederiz.sihhiye yakınlarından geçebilecek olan varmı?
    Ben bir levent i arayım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Yarın belli olacak benim durum arkadaşlar, gelmeyi çok istiyorum. Gelecek olursam Seni mutlaka ararım Togay.

Cricket 5,5 mm PLB

• Uyku tutmadı gene, kalktım... Hava açık olacak gibi gözüküyor, daha karanlık ama en azından şimdilik kar yağmıyor... Bizim adamı Kızılay a bıraktıktan sonra 12:30 gibi atış alanına geçeceğim...

Sevgiler...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• Dünkü havadan eser yok bu gün, fırtına ve sis almış gidiyor. Ben gelemeyeceği.m bu gün, yarın inşallah hava güzel olur da gelir atışlarımızı yaparız

Cricket 5,5 mm PLB

• Dünkü havadan eser yok bu gün, fırtına ve sis almış gidiyor. Ben gelemeyeceği.m bu gün, yarın inşallah hava güzel olur da gelir atışlarımızı yaparız

hadi be Erdinç, ben şimdi mekandan geliyorum. Ozan, Murat, Togay, Serdar ve ben vardık. muhabbet ağır, atış hafifçe oldu :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Osman abinin dükkanda toplandık ve enteresan bir deneme yaptık atıcısı bizde saklı. Satır a nişan alıp peleti 2 ye ayırmayı ve bu esnada da iki kesme şekeri vurmaya çalıştık... Başarılı olduk mu???? Buyrun...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

[Resim Engellendi: http://www.upload.gen.tr/uploads10/gt4062lb/thumb_CIMG2034.JPG][Resim Engellendi: http://www.upload.gen.tr/uploads10/gt4062lb/thumb_CIMG2037.JPG][Resim Engellendi: http://www.upload.gen.tr/uploads10/gt4062lb/thumb_CIMG2035.JPG][Resim Engellendi: http://www.upload.gen.tr/uploads10/gt4062lb/thumb_CIMG2036.JPG]