3 Mart 2012, "Mart kapıdan baktırır Hedeflere attırır" Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harika bir denemeydi birkaç kez aynı şey yapıldıktan sonra videoya çekmeyi akıl ettik.. :)

A Takımı Üyesi

• Süpersiniz abi... ben de sanayideydim eğer yarın hava iyi olursa gelmeyi düşünüyorum. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• :thumbup: Valla tebrik ederim,toplantı ne olursa olsun her şartta uyguluyorsunuz helal olsun,Osman abi dükkan müsait galiba bizde Ankara ya gelirsek sana uğrayabilirmiyiz??
    Atış süper,kimin yaptığı söylememişsiniz ama onuda tebrik ederim. ;tese;kkur
    Valla abi siz yakında canlı yayında yaparsınız inanıyorum ve bu bizi dahada mutlu eder agt
    selamlarımı ve saygılarımı sunar nice saglıklı bol atışlı toplantılar dilerim. :thumbup:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• :thumbup: Valla tebrik ederim,toplantı ne olursa olsun her şartta uyguluyorsunuz helal olsun,Osman abi dükkan müsait galiba bizde Ankara ya gelirsek sana uğrayabilirmiyiz??
    Atış süper,kimin yaptığı söylememişsiniz ama onuda tebrik ederim. ;tese;kkur
    Valla abi siz yakında canlı yayında yaparsınız inanıyorum ve bu bizi dahada mutlu eder agt
    selamlarımı ve saygılarımı sunar nice saglıklı bol atışlı toplantılar dilerim. :thumbup:

Tabii beklerim..Dükkan sizin.. :)

A Takımı Üyesi

• Serdar kardeşimizin eline ve tüfeğine sağlık.Güzel atış, :thumbup:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Süpersiniz abilerim.Video auyrı güzel :)

Ellerinize sağllık,Saygılar...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Osman Abinin dükkanda olmasa naparmışız :) Bu fikir kimden çıktı merak ediyorum?

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Yarın hava güzel olursa gelmeyi düşünen var mı

Cricket 5,5 mm PLB

• Bende gitmek istiyorum ama hava nasıl olurki;?

AB Rh (-)

• Yarın hava parçalı bulutlu ve yağışsız gösteriyor. ben 9 gibi gider 1 e kadar oralarda olurum heralde.

Cricket 5,5 mm PLB

• Aksilik olmaz ise bende geleceğim. Saygılar

• Valla adam william tell gibi maşallah.Hemide iki gözü açık atıyor avcı gibi...
    Ama kameraman ve ışıkçıyı da tebrik etmek lazım.Iyi iş çıkardılar.yakında kısa film çekerlerse şaşmamak lazım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Valla adam william tell gibi maşallah.Hemide iki gözü açık atıyor avcı gibi...
    Ama kameraman ve ışıkçıyı da tebrik etmek lazım.Iyi iş çıkardılar.yakında kısa film çekerlerse şaşmamak lazım.

+1

• Bende gelirim büyük ihtimal.özledim muhabbeti :)

AB Rh (-)

• Bu nasıl akerlik kardeşim ya, internet, telefon felan :)) Mekana giderken yoldaki sığırcıkları gördün mü Togay :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Hava fena degil. Ben mekana geciyorum

Cricket 5,5 mm PLB

• Ben mekandayim yokmu gelen. Hava iyi

Cricket 5,5 mm PLB

• 09:30 da mekandaydım, benden başka kime gelmedi malesef. Tek başına atış yapmak da epey sıkıcı oluyor. 11 gibi dönerken yolda Mehmetle karşılaştık, Osman abinin dükkana gidelim diyerekten devam ettik ancak dükkan kapalıydı :(

Cricket 5,5 mm PLB