24.03.2012 A Takımı Korunak İnşaatı Başlıyor...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet beyler nihayet beklenen gün geldi. 24.03.2012 Cumartesi günü korunağımızın metal aksamı kurulacak. Sabah saat 08:30 da adamlar gelecekler. Sabah saat 08:00 itibariyle yardımı dokunabilecek tüm dostları bekliyoruz, kurulum esnasında adama ihtiyaç var. Katılımın yüksek olması dileğiyle. Saygılar

01 - meenet

02- serdarhavsut

03 -

• Arkadaşlar korunağınız hayırlı olsun, g;$i bir inşaat cı olarak yardım etmek isterdim, ama hem sezonumuz başladı hemde ''650 km ''uzaklıktasınız.
    Ankara ya sık,sık gelirdik ama bu sene hiç işimiz olmadı,Gelirsek barınağınıza uğrayabililrmiyiz,tabi bizi kabul ederseniz!!
    Hobi, arkadaşlık ve dostluk adına güzel şeyler yapıyorsunuz. ;tese;kkur Sizleri tebrik ederim.Malatya'da da inşaallah kalıcı olarak bir yer ayarlayabilirsek,çok iyi olacak.
    Tüm hobidaşlarımıza bu güzel hobi adına Maddi,manevi her zaman yanınızdayız. agt
    Saygılarımla
    mehmet

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• demir aksam kaynadıktan sonra durur sıkıntı olmaz... haftaya da beton atılır ( inşalah haftaya da hava güzel olur )

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Furkam nasipse astide bulusur gideriz, cuma gunu saatini ayarlayip hzberdar ederim seni.

A-TAKIMI

• Arkadaşlar korunağınız hayırlı olsun, g;$i bir inşaat cı olarak yardım etmek isterdim, ama hem sezonumuz başladı hemde ''650 km ''uzaklıktasınız.
    Ankara ya sık,sık gelirdik ama bu sene hiç işimiz olmadı,Gelirsek barınağınıza uğrayabililrmiyiz,tabi bizi kabul ederseniz!!
    Hobi, arkadaşlık ve dostluk adına güzel şeyler yapıyorsunuz. ;tese;kkur Sizleri tebrik ederim.Malatya'da da inşaallah kalıcı olarak bir yer ayarlayabilirsek,çok iyi olacak.
    Tüm hobidaşlarımıza bu güzel hobi adına Maddi,manevi her zaman yanınızdayız. agt
    Saygılarımla
    mehmet

Kabul etmek ne demek basimizin ustunde yeriniz var. Ne zaman isterseniz.

A-TAKIMI

• bütün A TAKIMI üyelerine hayırlı uğurlu olsun.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Hadi hayırlı olsun, ben de geleceğim inşallah. Bu arada Yarın 19 mayıs stadında Havalı Silahlar Ankara Bölgesel şampiyonası var, gidip izlemek isteyen arkadaşlara duyrulur.(22 Mart Bayan tabanca, 24 Mart Erkek Tüfek müsabakası ).

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Abilerim Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.Allah yardımcınız olsun...

Saygılar...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• 01 - meenet

02- serdarhavsut

03 - Erdem

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 01 - meenet

02- serdarhavsut

03 - Levent7706

04- Canarkadaşım

05- mobydick74

06- mft

07 - walter

08 - crow

09 - baybars

10 - Erdem

• O saatte nasıl gelebilirim bilmiyorum ama 9 gibi gidecek birileri olursa onlarla gelmeye çalışırım.
    Levent kaçta gitmeyi planlıyorsunuz siz?
    Veya geç gidecek olan varmi?Çarşıyı yüksek ihtimal cumartesi yazacaklar ama erken çıkma ihtimalim zor benim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bu nasıkl askerlik kardeşim ya :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Mehmet sucuk , özel soslu tavuk ve mangaldan bahsetmemişsin :) katılımı etkileyebilir. Bu sefer baştan söyleyeyim pişirme ve servis işine karışmam :)

Togay biz sabah adamları almaya gideceğiz, 08:30 veya 9 gibi , denk gelirse seni alabiliriz.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5