24.03.2012 A Takımı Korunak İnşaatı Başlıyor...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sen bunları dedin ya bana, senin askerliğin bitmez Togay :=)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• İyi atışlar o zaman ne diyim. Saygılar

Tesekkurler.

Togay benle geleceksen eger sen cikinca haber ver hangi saatte geliyosan artik aliriz seni, sen geleceksin diye Furkana 09 - 09:10 gibi gelmesini soyledim, eger Serdarla yada baska bir sekilde gideceksen biz daha erken cikicaz Furkanada haber vermem lazim.

A-TAKIMI

• Sevgili A takımı sakinleri; Konularınıza katkıda bulunmak için mesaj yazanları görmezden gelme kararı aldığınızı düşünüyorum ;rofl.; Daha önce de aynı hüsrana uğrayınca sorgulama hakkımın olduğunu düşündüm :thumbup: Barınak tavsiyelerim önemsiz gelebilir çünkü az çok tanıdığım kadarıyla herbiriniz fazlasıyla yeterli insanlarsınız :D On üç kişi aynı tavırda olunca merak ettim :him:s Benim açımdan sorun yok çünkü başka konularda gayet güzel paylaşımda bulunuyoruz :thumbup: Fakat özgüven sahibi bir üyede aynı çelişkiye düşmüştü ;$., Yani genel paylaşım adına bir daha araya gireyim istedim u½%; Sizlere saygım ve sevgim oluştuğu için selamunaleyküm deyip aleykümselamı kendim söylediğimi belirtmek istedim ;,;-Tekrar barınağız gönlünüzce olsun diyorum.Saygılar

• Aleyküm selam...

Arkadaşlar yarın pek atış günü olacakmış gibi gelmiyor. Bir tarafta insanlar çalışırken bir tarafta atış yapılması hoş olmaz bence.

Bir ikinci mevzuda lütfen herkes elinden geldiğince her konuda katılımda bulunsun , gider gitmez bir görev paylaşımı yaparsak gün boyu sorunsuz bir şekilde işimizi halledebilriz. Çalışan arkadaşaların yanında eli belinde insanlar pek hoş durmuyor !!!

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Sevgili dostlar atis isini is bittikten sonra diye yazdim, zaten orda bir calisma varken atis vs is harici baska birsey yapilmasini sahsen hos karsilamam, isimizi bitiriz cayimizi iceriz vakit gec olmamissa atisimizi yapar gideriz vakit olmazsa pazar toplanir atisimizi yapariz.

A-TAKIMI

• Arkadaşlar sucuklar, içecekler ve kömür hazır biri de gelirken mangalı getirirse yarın öğlen sucuk ekmek partisi var...

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Mangal ve barbeku mekanda fazlasiyla var abi. Eksik gedik olursa gidiverir aliriz

Cricket 5,5 mm PLB

• Sayın Schfrhnd ilk mesajınızda ki tavsiyelerinizi harfiyen eminim tüm arkadaşlar okumuşlardir ama ne var ki barınağın yapılacağı alan kısıtlı ve tek yöne baktığı için alternatifi olmadığı bilindiği için birşey yazılmamıştır.
    Uzun dikdörtgen bir alan düşünün.bu alanın arka tarafı kafeterya.Solu bayır aşağı uçurum gibi bir yer,sağ tarafı ise paint ball sahası.mecburen tek yöne bakıyor yani korunak.orası da sanırım güney doğu cephe.emin değilim ankaralı arkadaşlar daha iyi cevap verebilir.Ama diğer tavsiyelerinizi yarın alanda iş başında değerlendirmek ve tartışmak isteriz.Orada daha iyi olur bu değerlendirme.Merak etmeyin,gözden kaçabilecek bir tavsiye değil elbette görüşleriniz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Benim burnum başta olmak üzere yüzüm iyi yanmış, mühiye sahillerinde hafta sonunu geçirdik deriz artık.. Bugün gerçekten A-TAKIMI ile gurur duydum işi olan bile işini yapıp genede geldi hepimizde iyi çalıştık... Tebrikler :thumbup: :thumbup:

• Sayın Schfrhnd ilk mesajınızda ki tavsiyelerinizi harfiyen eminim tüm arkadaşlar okumuşlardir ama ne var ki barınağın yapılacağı alan kısıtlı ve tek yöne baktığı için alternatifi olmadığı bilindiği için birşey yazılmamıştır.
    Uzun dikdörtgen bir alan düşünün.bu alanın arka tarafı kafeterya.Solu bayır aşağı uçurum gibi bir yer,sağ tarafı ise paint ball sahası.mecburen tek yöne bakıyor yani korunak.orası da sanırım güney doğu cephe.emin değilim ankaralı arkadaşlar daha iyi cevap verebilir.Ama diğer tavsiyelerinizi yarın alanda iş başında değerlendirmek ve tartışmak isteriz.Orada daha iyi olur bu değerlendirme.Merak etmeyin,gözden kaçabilecek bir tavsiye değil elbette görüşleriniz.

Nezaketen ayrıntılı açıklama yaptığın için teşekkür ederim Togay kardeşim. Fakat kendi adıma sitem etmediğimi açıkça vurgulamıştım. Ayrı şehirlerde olan üyelerde forumda hep birlikte olmak için bulunuyorlar. Fotolara bakınca arazi izin vermiyor ama yazın sabah 10 dan sonra veya akşam üzeri 5 ten sonra başka bir çare bulunur sanırım. Gönlünüzce olsun

• ellerinize sağlık arkadaşlar güzel olmuş.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Ben misafirlerimden dolayeteri kadar yardımcı olamadım, kusura bakmayın arkadaşlar. Birdahakine telafi ederim artık. Sucuklar için alanın kesesine bereket, yapanın ellerine sağlık. Konu ile ilgili dalgınlığa eli göüşemedik, ben Serdar veya Mehmetle görüşürüm artık.

Cricket 5,5 mm PLB

• Arkadaslar hepinizin eline saglik , bugün gercekten herkes elinden geleni yaptı , ortaya Guzel bir is çıktı , biraz yandık , yorulduk ama emegimize değdi :) tekrar elinize saglik hakkınızı helal edin :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• tebrikler,kolay gelsin :D:D:D:D
    Aman betonu sağlam dökün (enaz C20)

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Serdar asıl sen helal et kardeşim. herşeyle sen ilgileniyorsun biz arada sırada gelip yardım ediyoruz...

• Emeği geçen herkezden Allah razı olsun. Çok yorucu ama bir o kadar da keyifli bir gündü. Takım olma yolunda iyi bir örnek gün geçirdiğimize inanıyorum. Saygılar :thumbup: :thumbup: :thumbup: