Hatsan BT-65 İnceleme Videosu (İngiltereden)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Anlatmakla bitiremedi , iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Yabancı dilim almanca dolayısıyla tam anlamadım ama Nigel abinin o kadar kelam arasında şunlarıda söylediğini tahmin ediyorum;
    1-Çirkin gövde bloğu değişecek.Düz bir blok diktörtgen formda olabilir sağında solunda gereksiz kanallar olmayacak üst kenarlarda ince hafif bir pah olabilir ama şart değil.
    2-Gövde bloğu yanında yer alan ve tüfeğin ciddiyetini +estetiğini yerlebir eden logo-amblem plakaları bir daha kullanılmamak üzere devreden çıkarılacak yerine kaliteli serigrafi baskı şahane iş görür.(Kendisini kanıtlamış tüm markalarda olduğu gibi)
    3-Kesinlikle namlu ceketi olmazsa olmazı bu tüfeğin.Namlu ceketsiz sokağa bile çıkarılmamalı.
    4-Namlu tutucu olmasada olur olacaksa namlu ucunda olmalı.
    5-Kundak yanak pedleri tüfekle daha uyumlu bir forma sokulabilir.
    6-Tetik o sarı tetik yokmu onu bir daha görmek istemiyorum.
    7-Bolt kolu daha dolgun uzun ve topuzu daha büyük olmalı mümkünse siyah meneviş seçeneğide bulunmalı. hface.gif
    Ah...şu Hatsan da mühendis olarak çalışmak isterdim.Öyle bir ortamda dünya çapında silahlar üretmek çocuk oyuncağı olurdu..... :P

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Nigel abi bahsettiklerinizin hiçbiriyle ilgili şikayette bulunmadı. Gövde bloğunun değişmesi gerektigine bende katılıyorum
    Onun dışında Nigel abinin sizin bahsettiklerinizle ilgili videoda söyledigi bikaç şeyi aktarıyım

-Kundak ve yanak pedlerine bayıldı. Ayarlı olması atış açısından çok önemli ve kendinize göre milimetrik ayarlayabilirsiniz dedi. kundagın ergonomisini ve balansını begendi
    -Tetiği begendi, rengiyle ilgili yorum yapmadı . tetiğin 1.kısmındaki boşlugun güzel oldugunu ve 2.kısımda uygulamak gereken basıncın uygun oldugunu, istenirse tetigin ayarlanabildiginden bahsetti
    -Bolt kolunun görevini saglam yaptıgından bahsetti
    -Tüfege moderatör takılabildiginden ama moderatör gerektirecek yüksek bir sesinin olmadıgından bahsetti. Ama av için daha sessiz bir tüfek isteyenlerin boyu 107cm olan bu tüfege moderatör taktıklarında tüfegin uzun görüntüsünün pek hoş olmayacagını söyledi. Buradan dolaylı şekilde namlu ceketi yapılsa güzel olura ulaşabiliriz.
    -Kundağı çok begendi sadece ön kısımdaki gribin yeteince önde olmadıgını, kundaga konmamış olsada olabilecegini söyledi

Aklımda kalanlar bunlar.
    Yurdumuzun bir tüfeginin dışarıda begenilmesi çok güzel ve sevindirici ama ben güç degil isabet arıyorum bt65in atış egrisi ve neler yapabilecegi az çok ortada ,cebime 1000lira koyup hadi tüfek alıyım dedigimde tercih edecegim tüfek olmaz bt65 buda işin diger bir kısmı

• Sayın bulletZ tercüme için teşekkürler.Tabiki öncelik stabilite+isabet ama silah üreticisinin işin estetik boyutunuda düşünmesi gerekiyor.Göğsümüzü kabartacak dört dörtlük bir silah imal etmek bu kadar zor olmasa gerek.Yağ var un var şekerde var eee daha ne bekliyorlar??

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• ah Kemal abi ah o fabrika benm elimin altında olcak ne harika bir tüfek yapardık içim kıpırdıyo :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Metehan bizden geçti ama sen bu yolda yürüyorsun.Al eğitimini çal kapısını şu Hatsanın :)))))

Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• OF harika olur Kemal abi. hem böylece en sevdiğim hobiyi işim olarak yapıp harika parçalar yaratabilirim.Beni bekle hatsan seni kalkındırmaya geliyorum :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver