Havalı silah teknik servis

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba... Patriotumun yeşil gres ve sonraki tamiri için bakım yapacak biryere ihtiyacım var... Silah yağlamayla ilgili forumda birkaç sorun okuduktan sonra tüfeği kendi başıma dağıtmamaya karar verdim...Çünkü ona birşey olursa üzülürüm... Acaba bunu ne şekilde yaptırabiliriz... Sanırım KATRESU da bu konuda henüz faaliyete geçmedi... Yardımcı olursanız sevinirim...

Webley Patriot 5.5mm.

Crossman 2100B

• benim crosman 1077 yede uzman elı degmesı gerekıyor fazla kurcaladım galıba tup sarfıyatı azaldı ama sılahın gucude dustu eskıden 60 atısta tupu cıkartırken cok az bı hava dısarı cıkıyordu sımdı 60 atıstan sonra neredeyse tupun yarısı hala dolu

• Official Post

Arkadaşlar bu konu da biraz daha sabır istiyorum,"Avcıhoca" Aykut servis bölümü sorumlusu olacak ve başında da ben ve "ihtiyar" Ülkü abi olacağı için mükemmel çalışmalar yapılabileceğini umuyorum.

• mustafa bey bu servis bölümü içerisinde tüfeklere modlama yapabilme imkanınız olacakmı acaba ?

• Official Post

mustafa bey bu servis bölümü içerisinde tüfeklere modlama yapabilme imkanınız olacakmı acaba ?

Standart ve orta seviye güç modlaması evet.

Ama unutulmamalı pistonlu silahlarda yapılabilecek güç artırımları silaha ( - ) ömür olarak yansır.