Evanix Giant Fuul Auto 22 Cal Pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar yeni evanix giant fuul auto 22 cal pcp tüfek gerçekten çok güzel olmuş. :love: bu tüfeğin gücünün kaçlık olduğunu bilen varmı.? :him:s 50 veya 60fps gücünde ise alınabilir diye düşünüyorum tam otomatik ve hiç bolt kullanmadan çok pratik ve güzel olmuş :thumbup: . sizin görüşleriniz nelerdir.?

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• Bu silahtan güç ve isabet beklemek bence doğru değil.Ha isabet belki ama güç imkansız nerdeyse.
    Bu silah bu tüp hacmi ile 50 fp de 15-20 atış yapar o da 30 sn sürer sonra tüp doldur 30 sn sonra tekrar doldur.Mantıksız ve gereksiz bence.
    Vazgeç bu sevdadan Ramazan.
    Güç herşey değildir ve zaten senin için en iyisini verecek silah elinde var.fantazi yapmanın ne gereği var :D dostum

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• merhaba arkadaşlar,

ben mustafa serdar ağabeye sumatranın tam otomatikleri yok mu var sa neden getirmiyorsunuz diye sordum: Bu tip silahlar çok çabuk arıza yapıyormuş tamirle uğraşmaktan atış yapmaya zaman kalmıyormuş, bence mantıklı

• normal pcp de bile pitpit attik bitti olayindan haz etmeyen birisi olarak yari veya ful oto bir pcp nin hicbir geregi olmadigi kanaatindeyim. yaylilar iyiki varlar :)

• ;rofl.; ;rofl.; :thumbup: g;$i g;$i

Bu silahtan güç ve isabet beklemek bence doğru değil.Ha isabet belki ama güç imkansız nerdeyse.
    Bu silah bu tüp hacmi ile 50 fp de 15-20 atış yapar o da 30 sn sürer sonra tüp doldur 30 sn sonra tekrar doldur.Mantıksız ve gereksiz bence.
    Vazgeç bu sevdadan Ramazan.
    Güç herşey değildir ve zaten senin için en iyisini verecek silah elinde var.fantazi yapmanın ne gereği var :D dostum

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder