16 Mart 2008 Pazar Çorlu Buluşlması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hava durumu şimdilik uygun gibi gözüküyor.
    Eğer yağış ve rüzgar olmazsa 16 Mart Pazar günü saat 12.00 gibi Çorlu'da bir buluşma düşünüyorum. Sadece Çorlu ve çevresi değil, aynı zamanda gerek Istanbul gerek Kırklareli ve diğer illerden de arzu edenlerin katılması bizleri daha da sevindirecektir.
    Görüşlerinizi beklerim.

S&W 686-6

• Çok büyük bir ihtimalle çalışıyor olucam.
    Çok istememe rağmen sanırım katılamayacağım.

Saygılar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• hüsnü abi kötü oldu valla tüh nasip ya tabi yapıcak bişi yok

evet sevgili selçuk abi senden ses çıkmadı durum nedir.

Arkadaşlar; sevgli Tekirdağ ahalisi silah severler sizlerinde katılımını bekliyoruz bu buluşmaya
    ayrıca İstanbul sakinlerinide davet ediyoruz
    Amaç sizleri ve bizleri ayrıca İstanbul da olupta gelmeye müsait olan arkadaşları bir araya getirmek..

Uzun zamandır göremediğimiz dostalırımızı ve abilerimizi görmek sohbet edip hasret gidermek.

• Kesin olmamakla birlikte, kulağıma gelen bilgiler Istanbul'dan şimdilik 3 arkadaşımızın katılacağı yolunda.
    Forumumuzda Tekirdağ'dan birçok katılım gözüküyor ama nedense kimse kıpırdamadı.

S&W 686-6

• istanbul yolcuları :thumbup:
    1 - termopl
    2 - hızlı
    3 - bulleye
    4 - belki eski bi arkadaş daha gelir
    5 - ?

• İlker arkadaşım sağolasın listeyi açtığın için. Kimseyi zorlar gibi olmasın diye ben bu yolda adım atmamıştım.
    Atış yeri için 2 alternatifim var Çorlu'da; henüz karar vermedim. Biri Jandarma bölgesinde olduğu için pek tercih etmiyor gibiyim. Hepimizin bildiği gibi "meskun mahalde havalı silah kullanmak kanunen yasak" ; yani meskun olmayan bölgede atış yapmak gerekiyor ki bu bölge de jandarma görev/yetki alanına giriyor. Kişisel kanım, bizim silahları jandarma görürse daha fazla tırsacak. Bir de hepimizin bildiği gibi asker ne de olsa daha sert davranışlı olabiliyor. Hele şu son günlerde.
    Meskun mahalde ise polis yetkili ve her ne kadar "yasak" ise de uygulamada esnek davranıyorlar. Daha önce de yazmış olduğum üzere şimdiye kadar en az 7-8 kere polis yanıma gelip ne yaptığımı merak etti, o kadar. Herhangi bir problem çıkarmadan gittiler. Sadece tek istisna 3-4 ay kadar önce küçük bir grupla atış yaparken [yanımızdan geçen bir muhteremin densiz bir hareketi üzerine olduğunu tahmin ettiğim] birilerinin ihbarı üzerine gelen bir ekip nazik bir uyarı yapmış idi.
    Sonuç olarak herhalde gene "meskun mahal" i tercih edeceğim galiba.
    Haberleşeceğiz.
    Sevgiler.

S&W 686-6

• tekirdağdan biridi daha olursa bende gelirim
    bizede yer varmı ;kihhik,
    tekniköğretmenle bir konuşayım ;grin;

korfezteam.png

• anadolu yakasından gelen biri olursa bende gelebilirim....

• tekirdağdan biridi daha olursa bende gelirim
    bizede yer varmı ;kihhik,
    tekniköğretmenle bir konuşayım ;grin;

Tabii ki var. Arazi geniş; gönlümüz ondan da geniş..
    Dileyen buyursun.
    Yanlız bu akşamüstü yoğun bir yağmur başladı: biraz hafifledi şu anda ama durmadı. Yarın da devam ederse buluşma tehlikeye düşebilir. Cumartesi akşamüstü bir keşif yapar son durumu foruma yazarım.

S&W 686-6

• Çok üzülerek yarın katılamıyacağımı açıklamak istiyorum
    Yahu ne kadar beklediğim bir buluşma idi anlatamam.
    Sabah fabrika ile alakalı işim var çok önemli, erken bitme ihtimali yüksek ama ne olur ne olmaz
    Çok moralim bozuk şansa bak.
    Belki %50 öğleden sonra 2 suolarında yetişebilirim ama ne olur ne olmaz.

• Kala kala bir ben kaldığımdan buluşmayı iptal etmeyi daha uygun buldum.
    Bu fırsatla, yarın epeyden beri dilediğim halde birtürlü gidemediğim Istanbul'da Ayazağa'daki buluşmaya katılmaya karar verdim.
    Vuslat kaldı bir başka bahara....

S&W 686-6

• hayırlısı olsun kısmet diyelim sağlık olsun. ½bay£bay`;