Hasanfuat adlı kullanıcının mesajları

4 ve 5 numara sokları kullanmanızı öneririm
    dalgınlık sonucu full şok ile tek kurşun attıktan sonra şoka sıvanan kurşunları kazımak zorunda kaldım

sizde deneye bilirsiniz en az sürtünme olan şoku kullanın hem kursun sıvanmasıyla uğraşmazsınız hemde (bence) gereksiz gere sok ve sok yatağının yivlerine yük bindirmiş olmazsınız

dar sok kursunun hızına veya soktan dolayı eğer bozuluyorsa bozulan kurşunun isabete ne gibi etkesi olur bende merak ediyorum
    üstatlardan rica ediyoruz

aradaki 900 gr ağırlık farkını unutmayın ve ikiside 30 stabil atış yapıyor tüp hacmi regülator olmadı zaman ne kadar büyük bi avantaj tartışılır

hayırlı olsun kazasız belasiz kullanmanız dileğiyle
    yanlız 40 atışta kalk pompala demişsiniz :D de fx nasıl doluyor 40 atışlık tüpü doldururken kan ter kalırken 200 atışlık tüpü doldurunca nasıl oluyorsunuz
    ben çift tüp kullanıyorum :D
    büyük hacmi olması güzel bi yön ama sonuçta oda pompa ile doluyor :D

alan razı veren razı ama sizden ricam satıcının ismini yazarmısınız çünkü ileride aynı kişiden bizde alışveriş yapabilirz bi sorun olmaz belki ama ilan güncelmi diye sormayı unutmayız

torun otomatikten bahsediyorum :D
    dipcikte taban lastiği olduğu bölgenin tam ortası esnek ince bastırınca içeri yiriyor atış omuza tam dayanmazsa mekanizma çalışmıyormuş çalışması için sizden destek alması lazımmış galiba hemde güvenlik gibi oluyor

benimde gönlümde armsan yatıyor

"bide el kundağı altında yay yok hareketli parçalar dipcik içinde silah iyi omuzlanmadığı zaman silaha tetik düşürmüyor"
    bunun bi adı vardı ama ben unuttum anlatmaya çalıştım

bu sacmalar anlına gelmişken o kadar can yakmış ya şanş eseri gözüne yada kulak içine denk gelseydi ?

bir insanın süper lotoyu kazanması için 3 kere ucak kazasından kurtulması 40 kusur ölümcül araba kazasından kurtulmasını sağlayacak kadar şanslı olması lazım mış
    hehe her hafta biri yazanıyor bu hafta süper loto 2 kişiye cıktı

(arkadaşımın kitabından bi alıntı ismi galiba sans size gülmeyecek )

webley longbow se den alma bi sistem var yay daha kısa ama daha sert sistem başarı ile çalışıyorsa iyi görünüş pek önemli olmaz diye düşünüyorum
    sistemin ismi üstünde yazıyor ama hatırlamıyo

bildiğim kadarıyla crosman 88fr tüp ile gamo 88gr tüp arasında sadece baş bölümü farklı DİŞ yapıları bir birini tutmuyor ama ebatları bir birine yakın
    silahın eski modelide olabilir 10 pelet alan (sürgülü) pompalı diye tabir edilen sistem ile kurulan 88gr tüp kullanan gamo vardı tüp sıkıntısından dolayı küçük bir aparatla crosman 88gr tüp kullanabilir hale gelmişti cok zevkli bir silah
    yanlız plastik değil ahşaptı