Hatsan-Webley HTS375

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan yeni bir tüfek daha çıkartmış fiyatı da çok uygun gerçekten çok merak ettim nasıl bir şey herkese hayırlı uğurlu olsun ^^ bu arada tüfeğin İngiltere fiyatı £99.95 Türkiye fiyatı 100 tl. üstelik peşin fiyatına 4 taksitmiş bi tane alsam mı acaba ^^

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sniper43 ().

• Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• 100 fps daha hızlı olaydı. Çok yavaş göründü gözüme. Daha önemlisi yeni nesil namlu nasıl birşey oldu acaba.?:him:s

• Neymiş dayı bu tüfek ya bi tanıtım yapsak bilen yok mu ?(

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• + Sarsıntı azaltıcı özelliği
    + Otomatik Emniyet sistemi
    + Turuglo gez arpacık
    + 11 mm dürbün kanalı
    + Metal Dürbün stoperi
    + Yeni nesil namlu

yok yok maşallah bir de hızı iyi olsaydı tadından yenmezdi valla :D

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Koskoca google bulamadı bu tüfeği link verirmisin bizde fotoğraflarına falan baksak?
    Edit:Buldum tüfeği adanada var...(anladın sen onu) ;kihhik, tipsiz bi tüfek.webley webleylikten çıktı.

• [img=http://img104.imageshack.us/img104/5104/htsmt2.jpg]

• Çok kötü fena hoşuma kaymadı :P agt

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• valla abilerim tipi biraz kayık hızı az kendisinden bi cacık olmazmış gibi görünse de bununla 25 metrede tek delik yapılıyor-muş. eğer hatsan eksiklerini giderdiyse bu tüfekte, bu fiyata kullanılabilir diye düşünüyorum en azından 20-30 metrede iş görür gibi ? bu arada bence bu tüfekle webleyin alakası bile yok her zaman ki gibi bu bildiğimiz hatsan ;kihhik,

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Eğer söylenildiği gibi 25-30 metrede tek delik yapıyorsa ve 80 liraysa bu tüfek gerçekten Hatsanda birşeyler değişiyormu derim. Dört gözle ilk grupmanını bekliyorum. Muhtemelen hediye ettiği saçma ince mehmettir. Daha iyi bir pelletle denemen mümkün mü. En azından Gamo Promagnum la. Ayrıca aramıza hoşgeldin. :thumbdown:

• bence hatsan , yeni namlu tesisiyle ve mod 95 sas modeliyle olumlu yönde değişimi başlattı. sas 95 i inceleme ve kullanma imkanım oldu. fiyatını fazlasıyla hakeden bir tüfek. ts375 te de yeni namlulardan kullanmışlar. kaliteli pelletle gerçekten iyi işler çıkarabilir.

6-24*50 tasko

• ;şrofls;. Pelet senin saçma dediğin şey.Bu arada hogo kıs kıs gülüyordur eminim. ;kihhik, Ben ince mehmet tavsiye etmiyorum yanlış anlaşıldım sanırım. Gamo markası promagnum ise çeşidi diyelim kısaca. www.yatagun.com da bulabilirsin dediğim peletleri.İlk başta konuştuklarımız yabancı gelebilir kısa zamanda alışırsın.Forumu bol bol oku.Çok özel ve güzel bilgilere ulaşacaksın.Pelet saçma olayına gelince çook uzun hikaye. Forumu okurken karşına çıkacaktır zaten.Saygılarımla

• Abi sen zarf attın hogo şimdi kıs kıs gülüyordur dedin ;şrofls;.

• ;kihhik, buradaki av bayisine gelmiş bu tüfek.şöyle bi elime aldım.yaw çocuk oyuncağına benziyor.bi kurdum yok abi içinde yay yokmuş gibi bi his verdi...

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• neyse.artık pelet diyoruz.değişim başladı.önünde durmayalım bari. ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• webley longbow se den alma bi sistem var yay daha kısa ama daha sert sistem başarı ile çalışıyorsa iyi görünüş pek önemli olmaz diye düşünüyorum
    sistemin ismi üstünde yazıyor ama hatırlamıyo

korfezteam.png

• abi mod 125 aldık dedik bu tüfek çok güçlü kendini parçalıyor. şimdi bunu yapmışlar güçden mahrum bunlada adam kendini parçalar herhalde :)
    ;,;-

• ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;. Hatsan-Webley HTS375 kullanan varmı ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Tüfekle ilgili görüşlerini belirtirlerse cok sevinirim.Nette teknik bilgiye ulaşıyorum ki zaten forumda daha fazlası var bu bilgilerin ama benım ıstedigim daha cok bu tüfeği kullananların yorumları bence asıl belirleyici olan bu yorumlar.

• Herkese selamlar bu konularda daha yeniyim bir havalı tüfek almak istiyordum uzun zamandır.İnternetten almayı uygun görmedim gittim bir silah bayisine. 150 tl bütçem vardı ve bana ne tavsiye edebileceğini sordum satıcıya bu tüfeği çıkardı dürbün hediye etti bir kutu saçma ve kılıfını 150 liraya aldım. Sanırım pek kullanan yok bunu. Bende daha bugun aldım gece attım birkaç el havaya.Gündüz hedef atışı yapma fırsatım olmadı daha kullandıkça yorumlarımı yazarım. Ama görünüşü sizi aldatmasın iyi bir silaha beziyor. Bir arkadaş sanki yay yokmuş gibi kuruluyo demiş ama ben dizimden yardım almadan kıramadım. Yaşım 30 bu arada :) inşallah çabuk bozulmaz.

users3.nofeehost.com/imation