Walther Umarex Dominator 1250 almak istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yanlış anlaşılmak istemiyorum , sonuçta hiçbirimiz havalı tüfekle doğmadık , yıllar geçtikçe öğreniyoruz öğrenirken de gerek zaman gerek maddiyat harcıyoruz . Maksat eğlence , kimi tüfeğe baka baka doyamaz , kimi mekanizmayı merak eder tekniğini inceler . Herkesin bilgisi , zevki , anlayışı kendine . Forumda paylaşım yaparken bildiklerimi ve zannettiklerimi açıkça söylüyorum , hata da yapıyorum doğru da , vidanın nerede kırılacağını , allen anahtarın uzun ve kısa taraflarını nerede kullanacağını , hangi dişin ne kadar sıkılacağını bilmek bu hassas hobide kritik önem arzeden bir durum . Ama burada Türkiye'nin en büyük 2-3 sitesinin emektar tayfasına ve bu işe yıllarını veren insanlara haksızlık ve bilmişlik taslamadan bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum , şu ana kadar bir kusurum olduysa affola...
    Saygılar.

filinta

dulce bellum inexpertis

• +10000000 tebrikler,

Berke, o allen ile ilgili söylediğim "kırmadan önce brak" sözü, bir usta ata sözüdür.
    Sana ithafen söylenmiş bir söz değil.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition