at 44wxlong lw namlu ustalardan yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar ensonunda istedigim pcpyi aldım şükür at44wxlong lw namlu tüfegi sıfır aldım fakat garanti belgesi pilastik at44 yazıyor normalmidir & butüfekte gez takılmaz demişti arkadaşlar takma yari yok demişti yiv bulunmakta gez icin artı hava tüpü tüfegin 250 bar ilanlarda 230 bar diye geciyor normalmidir ??? arkadaşlar saygılar teşekkürler.

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• Sanırım tüfeğin tüpünden bahsediyorsunuz. Öyle ise o izin verilen en yüksek basınçtır. Normalde 200 bardan aşağıda kullanılır. Onda sorun yok sanırım. Faturada tüfek tipi yanlış yazılmış olabilir. Long kullanan üyeler daha sağlıklı yardımcı olabilir

• o tüfeğe gez ve arpacık takabilirsin tüp basıncıda 250 göstermesi normal sen 190 200 arası bas ayrıca garanti kağıdı pek önemli değil fatura üstünde yazan önemli .birde yeni wx lv lerde unf diş dönüştüriye gerek yok yani dandik mod u çıkar hatsan modertör tak.

• Yüksek basınç=Çok daha fazla güç ya da Çok daha fazla atış ASLA DEĞİLDİR. Bundan emin olabilirsiniz. Çok değil yakın zamanda bir arkadaş BT65 tüfeğine 250bar bastığını söylemişti aman dikkat edin hiçbir faydası olmaz zararı ve tehlikesi çok daha fazla. Size nacizane tavsiyem Long kullanmış biri olarak;

Max=190

Min=110 bar aralığında atış yapmanızdır. Keyifli ve isabetli atışlar.

Saygılar

• ayrıca 190 barla 130 bar arasında valfin çalışma kalitesi çok değişir

• ayrıca 190 barla 130 bar arasında valfin çalışma kalitesi çok değişir

• sagolun arkadaşlar hatsan modarötörün farkı nedir saygılar.

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• hocam bende 3yıl falan kullandım yaylı at44 lerde dürbünden artı kıldanmı yapıyoruz 0 lamayı ideal 10 metremi saygılar.

• Öncelikle hayırlı olsun tüfeğin long kullanıcısı olarak tavsiyem 150 200 bar arası cok güzel işler başarıyor bu tüfek sıfırlamayı bence en az 50 m de yap tüfeğini kullandıkca yavaş yavaş çözersin zaten olayı birde pallet olarak 18 gr ve üstü pallet kullan ben 30 gr kullanıyorum tercih meselesi

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• eyvallah hocam ince mehmet 5,5 kullandım 3 yıldır falan gıram yazmıyor hocam 10mt ayar 100mtreye eşdeger diye okumuştum yanlış hatırlamıyosam.

• faturada at44 yazıyor sadece tüfegin wx olması sorun arzedermi saygılar

• O hesaplamayı unut namlu cıkış hızı pallet ağırlığı herşeyi değiştirir dediğim gibi zamanla uzmanlaşırsın ama öncelikle pallet ini böyle kaliteli olanlardan secmelisin https://www.isgoren.com.tr/uru…LVER-POiNT-(5,5-mm.).html https://www.isgoren.com.tr/uru…UMBO-HEAVY-(5,5-mm.).html

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• faturada at44 yazıyor sadece tüfegin wx olması sorun arzedermi saygılar

Fatura önemli değil hatsan garantiye önem veren bir firma 5 yıl sonra bile götür tüfeğini yapıp versinler

• eyvallah sagol deneyecem kısmet olursa saygılar.

• hocam dürbünde marka özellik farkediyor benim amac nokta atışı hangi marka tavsiye edersiniz.

• hocam dürbünde marka özellik farkediyor benim amac nokta atışı hangi marka tavsiye edersiniz.

Nokta atış? Hocam o biraz sizinle alakalı bir durum, birde bütçenizle alakalı 20,000$ da var dürbün 70tl ye de... Saygılar

Marka ve özellik illa ki fark eder "ne kaa ekmek, o kaa köfte" hesabı. Saygılar

• hocam bazı markalarda dürbün zomlanıldıgında hedefte sapma oluyor demişti arkadaşımız bizim tabiki 20000 agarbir rakam ama enazından zomlandıgında hedeften şaşmayan makul bir marka ismi verebilirseniz sevinirim saygılar