Hatsan Mod 80 Sas

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 15 gün önce hatsan mod 80 tüfek aldım bunun üzerinde bana 4x20 optima dürbün geldi soracağım bir kaç soru var cevaplarsanız sevinirim :)

-Tüfeğin üzerinde hiçbir hatsan ibaresi gözükmüyor optima yazıyor bu bütün mod 80 ler için geçerlimidir ?

-Tüfeğime ne tür modifiye yapılabilir ?

-70-80 lira civarında bir dürbün önerirmisiniz ?

Yanıtlarsanız çok memnun kalırım abiler kardeşler :)

HATSAN OPTİMA 5.5 MM QUATTRO TRİGGER SAS (750 fps)

TASKO 9X32

Kullandığım pelletler: Gamo ts-22,Gamo expander,Jet 5.5 mm,AVSAN 5.5 mm,
    HAVALI TÜFEKLERLE AV YASAKTIR !
    ;avci;

ESKİŞEHİR/TÜRKİYE

• hatsan firması , yan sanayi yani ucuz ürünlerinde optima markası basar , senin aldığın tüfek hatsan yapımı , ancak malzeme kalitesi anlamında iyi olmadığı için optima markasıyla piyasaya sürülmüş , optimada hatsan anlayacağın ama ucuz yollusu , sana o tüfeği hatsan diye satan sahtekarlık yapmış aslında , ben olsam götürür değiştiririm , o tüfeğe dürbün parası harcama değmez , bence götür hatsanla değiştir , optima markalı silahlar kullandım çabuk eskir ve bozulur...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• Teşekkürler bu yorumunuz için bir de bir şey daha soracagım 9x32 dürbün aldım tasko fakat uymadı kızağa ne tür bir şey yapabilriim ? 8)

HATSAN OPTİMA 5.5 MM QUATTRO TRİGGER SAS (750 fps)

TASKO 9X32

Kullandığım pelletler: Gamo ts-22,Gamo expander,Jet 5.5 mm,AVSAN 5.5 mm,
    HAVALI TÜFEKLERLE AV YASAKTIR !
    ;avci;

ESKİŞEHİR/TÜRKİYE