Daystate şarjör modifiye çalışması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daystatelerin tek şarjörle gelmesi başı taşa vurdurur birşey tamam yedek şarjör alıyoruz ama bi eskisi bir yenisi var, şu yuavarlak delikli olanlara pellet sokmak zorluyor bazen etekleri yamulabiliyor pelletlerin, bende eski tip daystate şarjörünü yeniye benzetmek adına bu şekilde bir modifiye yapmak istedim sonuç gayet başarılı oldu. ;grin;
    sağdaki modlanmış olan soldaki ise yeni daystate şarjörü.
    [Resim Engellendi: http://i1227.photobucket.com/albums/ee435/freedomage/DSC00428.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Yenisiyle bir fark görünmüyor. Eline sağlık Alper.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Teşekkür ederim Erdinç abi keşke Serdar abininkiler gibi talaşlı tezgahlarım olsada profesyönel işler çıkarabilsem onlar gibi. ;$.,

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Güzel olmuş alper. Gül taşlama mı yoksa matkapla mı yaptın ? Benim şarjörleri ben gül taşlamayla yapmıştım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Güzel olmuş alper. Gül taşlama mı yoksa matkapla mı yaptın ? Benim şarjörleri ben gül taşlamayla yapmıştım.

Maket bıçağı, çakmak, makas, kullanıldı Berke. :)
    [Resim Engellendi: http://www.topairgun.com/files/2019619/uploaded/DaystateStdMag.jpg
    Modifiyesiz hali bu, plastik yonttum sadece ben.

FİLİNTALAR GRUBU

• Eline saglik Alper , hamster projesinden sonra aklımda olan birseydi sen benden hızlı davranmissin , işçilik harika gercekten orijinalinden hic farkı yok süper olmuş :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Teşekkür ederim Serdar abi sizinkiler gibi olmasada güzel oldu diyebilirim parça epey küçük ve işlenmesi zor ama bana getirisi 2dk da daystate şarjörünü dağıtıp toplayabiliyorum artık ilk denememde yarım saat götürmüştü benden :), benim Hamster nasıl olucak bilmem ama okuldaki tüm imkanları kullanmaya karar verdim :). Saygılar.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abimm teşekkür ederim ölmezsem daha çok şey yapıcam gözün arkada kalmasın.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abimm teşekkür ederim ölmezsem daha çok şey yapıcam gözün arkada kalmasın.

Hocam ne diyorsun yau . Allah gecinden versin hatta vermesin.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Berkehan temennim ölmemek bu hayatı zevklice dolu dolu yaşıyorum hayatta olduğuma mutluyum ama sevdiklerimi ummadığım anlarda kaybeden biri olaraktan bu lafı söyledim allah herkese gecinden versin cümleten.

FİLİNTALAR GRUBU

• Hay allah ,başın sağolsun kardeşim , ne yaşadıysan bir daha hatırlamayacak kadar mutlu olursun umarım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Alper eline sağlık gerçekten 10 numara olmuş açıkçası Serdar ilk söylediğinde cesaret edememiştim, şimdi olmuş halini görünce neden olmasın diyorum:::)))) Saygılar :thumbup: :thumbup: :thumbup:

• Teşekkür ederim mehmet abi hiçbir zorluğu yok birkaç küçük çizik oluyor onlarıda göz ardı ediyorsun zaten silah değil ya şarjör. :)

FİLİNTALAR GRUBU