at44 ilk grupmanım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • at44 ü aldığımdan beri pek kullanma fırsatı bulamadım bugün öyle ben neden hiç grupman yapmadım dedim çıktım dışarı buldum mekanı ve atışlarımı yaptım

atışlar 25 metreden yapıldı tam 1 şarjörü boşalttım yani 10 atış jsb 15.89 gr pelletlerleri kullandım ve böyle bir sonuç çıktı
    http://imageshack.us/photo/my-images/846/20120524005.jpg/

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• metina abim tüfeği 40 metreye sıfırladım ama evet tüfek sola atıyor yani dürbünün soldan 4. dotuna sıfırlıyabildim clickler yetmedi biraz önce hatsanla görüştüm haziran başında servise göndericem ne var ne yok baksınlar bi yenilesinler bakalım

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• güzel bi gurupman yapmışsın ama daha uzak mesafelerdende bekleriz hayırlı atışlar :thumbup:

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• çok teşekkr ediyorum evet bugün ayakları söküp yeniden yapıcam dediğiniz gibi trabzondayım şuanda burda pek atış alanı yok yaklaşık 7-8 gün sonra ayvalığa dönüyorum okul bitiyor ozaman uzun mesafele başlıcam

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• bencede çok iyi olur düzenlersek bir buluşma bende böle birşey istiyordum nezamandır

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• sitede at44 kullanıcı sanıyorum bayağı var.at44 kullanıcıları olarak bir sayfa açsak sıkıntılarımızı osayfaya yazsak birbirimizle fikir alışverişinde bulunsak daha verimli olabilir diye düşünüyorum.belki at44 fan group bile olabiliriz.konuyu arkadaşın sayfasında açtım umarım beni bağışlar.buarada grupman gayet iyi.

• çok teşekkr ederim evet aslında öyle birşey çok iyi olurdu tüm markalara ait sayfalar olsa çok iyi olur ki şayet diğer sitede öyle

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• anlaşılan böylebir fikre ikikişiden başka sıcak bakan yok. :thumbup:

• bu site bence gayet yeterli sözüm meclisten dışarı adam geliyor üye oluyor öneriyi alıyor sonra birdaha hiç bişey yazmıyor belki gidiyor at 44 alıyor sonra kötü çıkayor sonra onu önerdik diye bize sövüyor. öneri isterkende okuma zahmetine dahi girmiyorlar her gelen yeni konu açıyor silahını alan ne bir gurupman paylaşıyor nede iyi kötü bir yorum şimdi hal böyleyken öyle bir siteden nekadar verim beklenebilir

• site gerçekten harika.yeni sayfalar açıp aynı şeyleri yazıp çizip bilgi kirliliği yapmaya gerekte yok.benim acizane görüşüm benim gibi at 44 kullanıcılarının kendi bilgilerini paylaşabilmesi.kendimden örnek vereyim yaklaşık üç haftadır tüfeğimi modifiye etmekle meşgulum.bitirince paylaşıcam bana bu merakımda sitenin etkisi büyük.kafama takılan okadar çok şeyler vardıki en az birkaç siteye girmek birçokta yabancı sitelere ulaşmak zorunda kaldım.amacım benim gibi tüfeğini sevip geliştirmek isteyen sorunlarını tekbir sayfada çözüme ulaştıracak arkadaşlara ulaşmak tecrübeleri olanlarında tecrübelerinden istifade edebilmektir.