Benjamin Np Xl1100 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar;

BENJAMIN NP XL1100 5.5 kullanan arkadaslar varsa konu hakkında bılgı almak ısterım. urunun ses sevıyesı gruplama ve genel kullanım deneyımlerını merak etmekteyım.

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Bende çok merak ediyorum bu tüfeği. 5.5mm için NAMLU ÇIKIŞ HIZI 1100 FPS (334 M/SN) diyor. Gerçi Crosman Nitro Venom 5.5mm 290 m/sn. ve aynı nitro sistemle çalışıyor fiyatı yarısı nerdeyse.

• merhabalar;

urun gayet basarılı bır cok denemler yaptım

stoeger x20 supressor 4.5 ıle benjamin trail np xl 1100 arasında ses testlerı yaptım.

1m ve 40m mesafelerden olcumlerde x20 daha sessız xl1100 bıraz daha gurultulu ıdı fakat karakterıstık olarak sesler arasında barız bır fark bulunmakta.

x20 = 87dbi
    xl1100 = 94dbi

jsb exact heavy 15,89 grain mermiler ile denemeler yaptım. ozellıkle bu tufegın begendıgını ıdda edılen urunlerdı.

http://youtu.be/hJbsw1_KKCg

crono testlerı yapmadım fakat yukarıdakı vıdeoda detaylı bılgıler mevcut.

tepmesı gercekte hıssedılır derecede ve kurması basa bela, 50 atıs sonrası kolu dınlendırmek gerekıyor cunku dırekt sakat bırakması mumkun.
    zorlanarak kurmakta oldugum bır tufek.

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...