12 lt 200 bar scuba tüpü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim fikrimi soracaksan kesinlikle AA S510 al.Benim gözüm de bu tüfekteydi.Niye bunu almadın dersen bana çok uzun geldi.Benim vücüt yapıma göre uzun kalıyor tüfek.Yoksa beğeniyorum kendisini.Grupmanlarda da çok başarılı.Şu resmin aseletine bak:

[Resim Engellendi: http://img96.imageshack.us/img96/5522/dscf0387r.jpg]

Hayırlı akşamlar abi.Tüfekmi asaletli yoksa tutan mı bilmiyorum ama :P aa s510 süper bir tüfek.İlk tekdelik grupmanım bununla :) sağolsun yasin abi esirgemiyor tüfeğini.

Ömer teşekkür ederim kardeşim :) ogün süperdi :) hem kendi at44 ümle vurdum hem bu s510 la :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• İkisi de çok yakışıklı .... :thumbup: Bu resimde tüfekle atıcı tam bir ahenk içinde.Bu tüfeğe bu boy bu pos yakışır.1,71 adama uzun geliyor bu tüfek 8)

• İkisi de çok yakışıklı .... :thumbup: Bu resimde tüfekle atıcı tam bir ahenk içinde.Bu tüfeğe bu boy bu pos yakışır.1,71 adama uzun geliyor bu tüfek 8)

Teşekkür ederim abi :)

Ama malesef olmayınca olmuyor :) İnşallah ilerde kundak farketmez at44 kundağı olsun isterse bi aa alabilirsem benim için işin sonu odur :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• ozaman bir s510 alıyım ileridede bir regülatör takarım yada 200 bar tüple sürekli besleyerek kullanırım teşekkür ederim fikirleriniz için

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• s510 da 5/4 güç ayarında 50 çok stabil atış yapabilirsiniz. network54 sitesinde bir grafik vardı tek tek güç ayarları denenmiş olarak aklımda bu kaldı.

filinta

dulce bellum inexpertis

• s510 da 5/4 güç ayarında 50 çok stabil atış yapabilirsiniz. network54 sitesinde bir grafik vardı tek tek güç ayarları denenmiş olarak aklımda bu kaldı.

Aklında doğru kalmış. Ben deneyerek buluncaya kadar daha önce söyleseydin keşke :)

• Teşekkür ederim abi :)

Ama malesef olmayınca olmuyor :) İnşallah ilerde kundak farketmez at44 kundağı olsun isterse bi aa alabilirsem benim için işin sonu odur :)

Gönlüne göre olsun AA olsun İsa, Senin gibi atıcıya yakışır kardeşim

• AA için regülatör uygulaması yapan hobidaşlarımız var (ülkemizde) forumda başlığı var dı diye hatırlıyorum bir göz atmanızı tavsiye ederim. Saygılar

• işte bu harika oldu tamam son kararım s510 1-2 ay sonrada regülatör takıldımı harika olur peki bu s510ların exra fac modeliyle diğermodellerin ne farkı var birde çift tüplü modelini alsam regülatör takarken sorun olurmu

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Tek tüpten şaşmamanızı öneririm , ayrıca regülatör için de Tunç beye danışırsanız iyi olur , kendisi meşgul olduğu için özel üretim yapmıyor olabilir , yurtdışında da AA için tüp içi regülatörleri yapanlar var , kendisine pm atarsanız yardımcı olacaktır.

filinta

dulce bellum inexpertis

• çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için bu arada sanırım s510 40 fp peki regülatör takınca bu kaç fpye düşücek

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• 40 fpe ise 30 a düşer ama 900 le atmasını 1050 ile atmasına tercih ederim , 850-900 den sonra mermi yalpalamaya başlar. İsabet için en iyi hız 850-900 arası.

filinta

dulce bellum inexpertis

• 1. resimde valften çıkan sarı pirinç parça 12 fpe limiti için takılmış parça , hava transfer deliği küçük. 2. resimde onu fac. modelinin daha küçük ve transfer deliği daha büyük olanıile değiştiriyorlar.
    Ayrıca valf yayını , çekiç yayını da değiştiriyorlar , biraz iş yani.

[Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/qq4qc7.jpg]

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/ipbhup.jpg]

filinta

dulce bellum inexpertis

• yani h.l.al.a.v daki tüm s510ların mekanik özellikleri birbiriyle aynı bir farkı yok anladığım kadarıyla

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• yani h.l.al.a.v daki tüm s510ların mekanik özellikleri birbiriyle aynı bir farkı yok anladığım kadarıyla

S510 FAC olunca mekanik olarak aynıdır. Bir de kısa ve uzun namlu olarak ayrılıyor. Siz sadece kundak farklarından dolayı seçim yapacaksınız. Ben S510 kullanıyorum. Sunduğu ayarlar nedeniyle bence bu tüfeğe müdahale edilmemeli. Çok memnunum ve onda eksikliğini hissettiğim hiç bir şey yok. Ben orijinalci olduğum için düşüncem bu ama modifiye meraklılarına tabi ki sözüm olamaz :)