uyuşturucu iğne

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gecenlerde belgesel izlerken dikkatimi çekti sanıyorum pcp tüfek'ti atış yapılan tüfek.
    bu mermiler 4,5mm 5,5mm falanmı oluyor yoksa bunlara özel namlumu takılıyor tüfeklere.
    arama yaptım birsey bulamadım dikkatimi ceken bir konu bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.
    bunun tabancasıda var sanırım

• gecenlerde belgesel izlerken dikkatimi çekti sanıyorum pcp tüfek'ti atış yapılan tüfek.
    bu mermiler 4,5mm 5,5mm falanmı oluyor yoksa bunlara özel namlumu takılıyor tüfeklere.
    arama yaptım birsey bulamadım dikkatimi ceken bir konu bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.
    bunun tabancasıda var sanırım

http://www.vetelsan.com.tr/index.asp
    pcp lerde dediğiniz gibi bir pellet ve özellik olduğunu hiç duymadım, muhtemelen yukarıdaki linkteki "Enjektör Atan Tüfek ve Tabanca"dan bahsediyorsunuz.