diana magnun 350 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar...

Bende yeni diana nmagnun 350 5.5 cal. bir tüfek aldım.fakat havalı tüfek konusunda bilgim yok.öncelikle bu tüfeğin etkili menzili nedir.bu tüfeğe alabileceğim en iyi dürbün ve markası nedir.birde sıfırlama konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen.saygılarla....

• selam arkadaşlar...

Bende yeni diana nmagnun 350 5.5 cal. bir tüfek aldım.fakat havalı tüfek konusunda bilgim yok.öncelikle bu tüfeğin etkili menzili nedir.bu tüfeğe alabileceğim en iyi dürbün ve markası nedir.birde sıfırlama konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen.saygılarla....

60 metre vardır etkili mesafesi tahminen. Genelde iyi dürbün olarak Hawke tercih ediyorlar. Dürbün ve sıfırlama konusunu arama butonundan sıfırlama yazıp ararsanız bilgilere ulaşırsınız. Hayırlı olsun tüfeğiniz.

• selam arkadaşlar...

100 metre ye gönül rahatlığı ile atış yapabilirsin ,100 metre de stabil olarak vurabileceğin hedef 20 x 20cm , soda şişesi 5 te 3 vesaire.
    Dürbün olayına gelirsek mercek çapında 32mm i geçmeyin fazla zoom lu olmasınki hafif olsun.

• 100m herhangi bir yayli icin oldukca iddiali bir mesafe. Ben genelde 50-60m uzerinde atmiyorum cunku isabet dusuyor.O yuzden 3-9x40 mercek capli bir durbun fazlasiyla isinizi gorecektir.Tufeginiz tekrar hayirli ugurlu olsun g;$i

• 100m herhangi bir yayli icin oldukca iddiali bir mesafe. Ben genelde 50-60m uzerinde atmiyorum cunku isabet dusuyor.O yuzden 3-9x40 mercek capli bir durbun fazlasiyla isinizi gorecektir.Tufeginiz tekrar hayirli ugurlu olsun g;$i

Emre abiye katılıyorum, kendisinde piyasanın en iyi 3 yaylısı denen silahlardan 2 tanesi mevcut. 100m biraz fantezi oluyor yaylı ile. 50 m bile yeterince iyi bir mesefe, ben daha önce mod 54 şimdi ise mod 56 sahibiyim, hesaplarımı hep 50 m civarlarında yapiyorum en keyiflisi bu, bırakın yaylıyı 100m her pcp silah için bile iş değil pek, düzgün bir silah iyi bir atıcı lazım 100m de pcp ler için bile.

ha derseniz 350 magnumun etkili menzili, uzun namlusu magnum sınıfı pistonu ve yayı ile orta sınıf bir pcp gücünde, tamamen orjinal haliyle bile 28lb ft gibi bir güçle atış yapiyor, bir yaylı için çok iyi bir rakam bu . 100 den vurursa attığını indirir 350 magnum

• Burada fantazi yapmıyorum ! 54 ve diğer yaylı tüfeklerin çoğuna sahip oldum ve kullandım bol bol dürbünlü , dürbünsüz atış yaptım ve yaptık. Diana 54 ile 120 metrede 5 lt lik damacanaya dürbünsüz 10 atışta 7 -8 isabet sağlıyorduk , 50 -60 metre Diana 54 ve ya 350 ye hakarettdir. :thumbup:
    Yaylı tüfeklerde kısa namlu daha iyiir bu sebeb iledirki 54 ile 350 yi kronografa soktuğumuzda aynı hızı vermişti , uzun kullanımda ise 54 gücünü 350 ye göre daha iyi koruyor , yani demem o ki 54 ve 350 ile 5000 atış yaptığınızda 2 tüfeği kronografa soktuğunuzda 54 ün 350 den fazla hıza sahib olduğunu göreceksiniz. 350 nin yay ömrü çok kısa !

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen mehmet.38 ().