AT44 50m raptiye grupman :) ( sonunda tek delik :) )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İsa tebrik ederim,,atışları yaptığında birlikteydik..bu ve buna benzer güzel atışları gördükçe seviniyoruz.

FX Gladiator 50 metre Tek delik by SerdarHavsut

Teşekkür ederim Osman amca :) ellerinden öpüyorum.

Buda 50 metreden deme

bana mı yoksa Osman amcaya mı sordun anlamadım kardeşim ama banaysa eğer ömer in de dediği gibi buda 50 m :)

Serdar abi geçen hafta aynısını tekrar yaptı.bulabilirsem onun resmini de çekeyim ekleyeyim. :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Tek kelimeyle tebrik ederim.İsa sen yerli malı yurdum malı bir insansın.At44 le mucizeler çıkartıyorsun.Ömer kardeşimde modlamana yardımcı olmuş.100 metrede görüşmek üzere diyorum.

• At44 'e birde Regulator uygulamasi yaparsan tadindan yenmez ;)

• İsa tebrikler ellerine saglık , muhteşem olmuş 100 metreye geç artık .. :):thumbup:

• Tek kelimeyle tebrik ederim.İsa sen yerli malı yurdum malı bir insansın.At44 le mucizeler çıkartıyorsun.Ömer kardeşimde modlamana yardımcı olmuş.100 metrede görüşmek üzere diyorum.

Teşekkür ederim alper abi. :) İnşallah 100m diyelim :)

valla öyle abi :)

İsa tebrikler ellerine saglık , muhteşem olmuş 100 metreye geç artık ..

Teşekkür ederim arif abi.İnşallah 100 geçicem abi inşallah :)

AB Rh (-)

• İsa kardeşim,

Ellerine sağlık,ne güzel bir grupman olmuş. Benim tüfeği de getirip sana grupman yaptıracağım haberin olsun.

• Üst üste çakmana az kaldı :) Tebrikler İsa

Teşekkür ederim Erhan abi.İnşallah oda olur abi :)

İsa kardeşim,

Ellerine sağlık,ne güzel bir grupman olmuş. Benim tüfeği de getirip sana grupman yaptıracağım haberin olsun.

Teşekkür ederim Cem abi. Affına sığınıyorum abi "İtinayla Satılık ilanlarına özel grupman yapılır" ;lol;

Saygılar abi :)

AB Rh (-)

• Tetik modifiyesini yaptım.çok ta güzel oldu :) müsait olduğum bir zamanda tekrar söküp resimleyeceğim :)

AB Rh (-)

• süper grupman olmuş. ellerinize sağlık. tebrik ediyorum.

• Eline sağlık İsa abi grupma harika :)

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Eline sağlık İsa abi grupma harika :)

Enver teşekkür ederim kardeşim.Darısı basına artık diyelim :)

AB Rh (-)

• çok istiyorum abi bakalım nasipse bir ara yapacağım dürbünü bir ayarlayayımda :)

• :) elindeki tüfek onu yapabilecek bir tüfek :)

AB Rh (-)

• Kesinlikle evet pazar günü biraz denedim ve güç bakımından yeterli bir tüfek tepme olayı ise zaten fıstık ya kımıldama yok neredeyse bir sürü atış yaptım pcp ile arkadaşımda da eski benimkinden mod 95 var basınç düşünce onunla bir attım sanki boncuklu tabancadan 9mm kurusıkıya geçmiş gibi hissettim o tepme ile :D