skywagon adlı kullanıcının mesajları

  fiyatta artış yapılmış ben vazgeçtim aramanıza gerek yok hayırlı sarışlar.

  Ali Osman Bey, nasıl bir artış yapılmış ben anlayamadım kusura bakmayın? 1250 - 900 ?? Uzun yıllardır bu hobi içindeyim, kur artışıyla vesaire ile ilan fiyatımı değiştirmem. Belki yanlış gördünüz.

  merhaba 700tl + kargo ücreti oluyorsa almak isterim.

  05322665209 iban yollamanız yeterli.

  Teklifiniz için teşekkür ederim.  Satılık Hatsan Türkbull 6,35 pcp mevcut ilgilenirseniz :) 05353883487

  Teklifiniz için teşekkür ederim.

  Merhaba Arkadaşlar,

  Uzun süredir yeniden PCP tüfek almak niyetinde olduğum için evdeki birkaç malzemeyi satmak istiyorum. Yaklaşık 1 yıl önce Eskişehir'den , Murat Abi'mden aldığım Umarex Colt Government 1911 4.5 mm havalı tabancayı satışa çıkarıyorum. Resimleri detaylı bir şekilde çektim, satış resimlerde görülenler ile sınırlıdır. Çalışma ve atışlarında herhangi bir problemi yoktur+, zaten aldığımdan bu yana 1 kutu pellet bile bitiremedim. Co2 tüple çalışıyor, 5 şarjör verimli bir şekilde atış yapabiliyor. Elden görülerek , teslim alınması taraftarıyım, kargolar problem çıkarıyor malumunuz. İstediğim fiyat 1250 TL dir. Takas olarak aklımda birkaç fikir var, sorularınızı özel mesajla sorabilirsiniz.

  Not:
  1.Silah 4.5 mm pellet atar, BB atmaz. Yiv setli namlusu vardır.
  2.Resimleri yatay çektim ancak yüklediğim site dikeye çevirdi, kusuruma bakmayınız.
  3.İlanı okuduğunuz için teşekkür ederim.

  Dosyalar

  • IMG_9667.JPG

   (686.74 kB, 342 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9668.JPG

   (748.14 kB, 338 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9669.JPG

   (731.31 kB, 341 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9670.JPG

   (631.34 kB, 337 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9671.JPG

   (932.24 kB, 335 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9672.JPG

   (609.06 kB, 327 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9673.JPG

   (766.67 kB, 319 defa indirildi, son indirme: )
  • IMG_9674.JPG

   (735.99 kB, 317 defa indirildi, son indirme: )

  Selamlar Sevgili Hobidaşlar,


  Sabah saat 06:10'da demek buradaki yangın için uyanmışım. Kabuslar görüp, totomun açıkta olmadığını görünce hemen uyandım ve foruma girdim. Hatta hatunum kalktı ve başka dişilerle görüştüğümü sandı. Ben de "benim bu hobiden başka sevgilim var mı? "dedim. Aylardır sevgili tüfeğim S510'a dokunamıyordum ve görüyorum ki FT yarışması yüzünden yine herdem olan dostlarımız fikir ayrılığına düşmüşler. Etmeyin eylemeyin diyemiyorum, sebebi ise olan olmuş zaten.


  En başta belirteyim ki, amacım kimseye laf sokmak veya akıl vermek değildir, ki haddime ve tecrübeme uygun değil. Kendimi yeni saydığım bu hobiye katkı sağlayan tüm dostlara selam olsun. Benim bunca yazılandan anladıklarım şunlardır :


  1. Herkes yarışmak istiyor ve birbirini görmek ve tanımak istiyor.
  2. 12 FPE sınırlaması teçhizat açısından hobidaşlara biraz sınır ve sıkıntı getiriyor.
  3. Teçhizatını paylaşmak isteyen dostlarımız olduğu gibi ben de dahil kendi tüfeğiyle çalışıp atış yapmak isteyen hobidaşlarımız mevcut.
  4. Hoşgörülü olan da , hoşgörüyü maalesef rafa kaldıranlar da oluyor.
  5. Hedefler açısından 12 FPE üzerindeki güçlerin sıkıntı olduğu kesin.


  Daha yazılacaklar var ancak konuyu toparlamak isterim.


  Bir teklifim olacak, belki biraz geç kalmış olabilirim ancak yine de çözüm olabileceğine inanıyorum.


  Bu teklif sadece 12 FPE üzeri atacak tüfekler için geçerlidir. Lütfen yorumlarınızı ona göre yazınız.


  Daha önce A-Takımı (Dostlara selam olsun) FT çalışmalarında gördüğüm ve Karagöl FT'ye hazırlanmak için kullandığım tahta hedefler vardı. 12 FPE üzeri atıcılar bunlara atış yapabililer diye düşünüyorum. FT hedeflerindeki kill zone ları üzerine çizip, kill zone/mesafe lere göre de hedefleri yerleştirebiliriz. Tabii bunun için ayrı kulvar, hakem ve zaman ayırmak gerekecek. Kullanıcı sayısı belli olunca, bu hedefler hazırlanır ve kişilere verirlir. Herkes gider hedefini diker ve atar . Atış bitince hedeflerini alır ve hakemler puanlama yapabilir.


  Amacım kesinlikle birleştirici olmak. Eğer MOD125'i olan, Sumatra'sı olan, Air Arms'ı olan, BT'si, AT'si ,Generic Air Rifle 5000 FPE'lik tüfeği olan gelip , sanat eseri 12 FPE'lik tüfeği görmez ise, onu kullanan hobidaşı tanımaz ise: Aramızdaki hobidaşlık ve hobi nasıl gelişir? İyi atıcılar nasıl yetişir? Nasıl motive olur? gibi soruları sorarak böyle bir fikir aklıma geldi. Madem yarışmalar düzenleniyor o zaman hedeflerimiz olmalı.


  Saygılar ve sevgiler


  NOT : 1. Her yazısını dikkatle okuduğum naif insan, forumun Yunus Emre'si Ferhat bey "Valibey" i ve değerli dostum, forumun AR-GE'si, gönül insanı Yasin the "Wrangler" ı kırmaya ve küstürmeye gelmez , bak sonra başımıza çok kötü işler gelir, demedi demeyin.


  2. Eyy güç kısıtlamasının müsebbibi arkadaşımız, sana gerçekten bir moderatör lazımmış yahu.

  Elinize sağlık. Diana high power pelleti de seviyor tufek. Bir de kirmizi kutu 15,89 gr. denemenizi tavsiye ederim. Paylaşımlar devam etsin ve forum daha ileri gitsin.

  Merhabalar,


  Maalesef atış kağıdı bile olsa yurt dışına atışla ilgili bir şey göndermez AMAZON.com. Fakat bu kağıtlar, özellikle GLOWSHOT çok kaliteli ve atışı zevklidir. Ebay'dan bulursanız almanızı tavsiye ederim.

  Vallahi cig gibi büyüdü Kütahya ekibi. Artık bol resimli bir buluşma isteriz. Hobidaslik şahane atis bahane.