Tx200hc grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, bugün işten artırdığım zamanla küçük bir kaçamak yaptım. 20 metre, rüzgarsız hava, .177 hn ftt 8,44 gr pellet, araç kapısı destekli atışlarım. Üstteki ve alttaki grupmanlar dürbünü sıfırlamak için, merkezdekine biraz özendim. Hedeflere 7 şer atış yaptım. Umarım beğenirsiniz.

[Resim Engellendi: https://farm3.staticflickr.com/2933/14349481823_2d0f716dfb.jpg]
    Tx200hc 20 m grouping by Ravenksk, on Flickr

• Eline saglik abi :) massallah hakkini veriyor

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hn nin gurupmani güzel görünyor elinize saglik sizce jsb exact diablodan iyi midir ? İkisi arasinda kararsiz kaldim da

Gamo cfx royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO

Zoraki hp-01 4.5 mm
  • Hn nin gurupmani güzel görünyor elinize saglik sizce jsb exact diablodan iyi midir ? İkisi arasinda kararsiz kaldim da

Jsb tabiki piyasadaki en iyi pelletlerden, uzunca bir süre kullandım. Jsb'nin yumuşak yapısı pelletin yivlere daha iyi oturmasını sağlasa da, eteklerin çok çabuk bozulmasını sağlıyor. Ben bu sebeple HN kullanıyorum, 8,44 benim tüfeğime en uygun olanı, sizin tüfeğiniz farklı pelleti de sevebilir. Denemek te fayda var.

• Teşekkür ederim

Gamo cfx royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO

Zoraki hp-01 4.5 mm
  • fatih tebrik ederim kıskandım valla az daha sabret bana yetişeceksin :) seninle aynı takımda olmaktan mutluyum H&N F T T kullanıyorsan 8.64 gr sanırım fx in diabolosu 8.44 olacaktı yanlış hatırlamıyorsam.H&N F T T tx 200 de ve hw 97 de güzel sonuçlar veriyor.Başarılarının devamını dilerim.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• 8,64 abi doğrudur. Düzeltme için teşekkürler. Sana yetişmek ne mümkün abi ^^ Ayrıca o mutluluk bana ait.

• Hocam ellerinize sağlık yaylı grupmanlarını gördükçe çok mutlu oluyorum. Bu destek sekliyle bence mukemmel is cikarmissiniz. Destek iyilestikce bence tek delige kadar gider bu mesafeden.
    Bu arada umarim sizin takim yaylilarla ft ye katilmayi dusunuyordur. Guzel bir yayli mucadelesi veririz kismet olursa.

• Fatih ellerine sağlık. Çok güzel bir grupman. Devamını dilerim.

Teşekkür ederim Cem abi.

Hocam ellerinize sağlık yaylı grupmanlarını gördükçe çok mutlu oluyorum. Bu destek sekliyle bence mukemmel is cikarmissiniz. Destek iyilestikce bence tek delige kadar gider bu mesafeden.
    Bu arada umarim sizin takim yaylilarla ft ye katilmayi dusunuyordur. Guzel bir yayli mucadelesi veririz kismet olursa.

Teşekkür ederim, sizin grupmandan özendim atışa gittim. İnşallah bir sonraki ft'de yerimizi alacağız.

• Bencrestte herkese kök söktüreceksin tx200 ile bu gidişle Fatih:)
    Ellerine sağlık

sağlam bir envanter ;)

• Bencrestte herkese kök söktüreceksin tx200 ile bu gidişle Fatih:)
    Ellerine sağlık

Abi aslında böyle temiz grup adetim değildir. İlla bir flyer vardır 5 atışta. Her zaman bu atışları yapmam için çok çalışmam lazım. Bunun için de buluşmaların sayısını artırmamız lazım.

• Satma bu tüfengiiiii:)

;tufey# ;tufey# ;tufey#

• +1

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T