stoeger atac suppressor 10 metre grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar dısarda atış yapmak için vakit bulamayınca evde bi kutu yaptım kendime hedef kutusu tahtalardan sacmalar arkaya gecip etrafa zarar vermesin diye :) herneyse evde 10 metrelik bi mesafe ayarlayabildim mesafeyi kısaltmamak için iki büklüm bi şekilde atış yaptım :)) hedefin ortasında olmayanlar dürbünü sıfırlamadan öncekilerdir hedefin ortasındakiler sıfırladıktan sonrakiler... 3 er atış yaptım iki gruptada jsb 15.89 gr. Pelet kullandım.. ;grin;

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/835/apwq.png]

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • :) elinize sağlık ağabey çok güzel olmuş
    ne kadar pellet attınız sıfır noktanız değşşiyor mu

Senin kadar olamaskta yaptık biseyler ;) ayarlayana kadar 8-9 pellet attım onceki hedef kağıdına sonra bu kağıtta bu şekilde oldu sonrada atmadım hanım geldi eve ;tacli# cemal kardesim inan silahı aldığımdan beri daha dısarı cıkma fırsatı bulamadım gerci daha cok acemiyim öyle profesyönel yorum veya inceleme yapamam zaten :)) sıfır noktasını bu kağıttan sonra denemediğim icin değişip değişmedini söyleyemem yarın inşallah biraz daha atarım bakarım ozaman

• Elinize sağlık. Arazi grupmanlarını da bekliyoruz.

Çok istiyorum bende ama olmuyor bu aralar işlerde aksi gibi yoğunlastı ama haftaya kesinlikle arazide deneyip çekip paylaşıcam

• Official Post

Senin kadar olamaskta yaptık biseyler ;) ayarlayana kadar 8-9 pellet attım onceki hedef kağıdına sonra bu kağıtta bu şekilde oldu sonrada atmadım hanım geldi eve ;tacli# cemal kardesim inan silahı aldığımdan beri daha dısarı cıkma fırsatı bulamadım gerci daha cok acemiyim öyle profesyönel yorum veya inceleme yapamam zaten :)) sıfır noktasını bu kağıttan sonra denemediğim icin değişip değişmedini söyleyemem yarın inşallah biraz daha atarım bakarım ozaman

:) şöyle bir 50 metre dene ağabey bende merak ettim canavarı. gönlümde var hala x20 :)

tepme olayı felan nasildir yarın biraz dikkat edip yazarsanız mutlu olurum.
    x20 orta seviye v ortexlerde candır :)

• :) şöyle bir 50 metre dene ağabey bende merak ettim canavarı. gönlümde var hala x20 :)

:) şöyle bir 50 metre dene ağabey bende merak ettim canavarı. gönlümde var hala x20 :)

Tepme olayını ilk tüfeğim olduğu icin kıyaslayamam ama hic tepme adına bisey hissetmiyorum daha önce bi arkadas mod 125 in tepmesini videoya çekip paylaşmıştı forumda onunla kıyaslamak gerekirse ona yakın bile değil yok denecek kadar az tepiyor yarın yapabilirsem bi videosunu cekerim bakalım :)

• Arkadaslar dısarda atış yapmak için vakit bulamayınca evde bi kutu yaptım kendime hedef kutusu tahtalardan sacmalar arkaya gecip etrafa zarar vermesin diye :) herneyse evde 10 metrelik bi mesafe ayarlayabildim mesafeyi kısaltmamak için iki büklüm bi şekilde atış yaptım :)) hedefin ortasında olmayanlar dürbünü sıfırlamadan öncekilerdir hedefin ortasındakiler sıfırladıktan sonrakiler... 3 er atış yaptım iki gruptada jsb 15.89 gr. Pelet kullandım.. ;grin;

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/835/apwq.png]

Hayirli olsun kardesim. Güzel atis. Tüfekten memnunmusuz?

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• evet siahı seviyorum gerçekten kullandıkçada daha çok seveceğime eminim isabeti iyi bencede sıfırlama yaparken iki pelet aynı delikten girdi tamamen aynı delikten deliğin çapı değişmedi o derece yani koymadım onu buraya o kağıt dağıldı biraz çünkü. benim ilk silah deneyimim olduğundan gerçekten çok acemiyim üstatların elinde asıl güzelliği ortaya çıkar bence dürbünü sıfırlamayı falan tamamen netten bakarak yaptım attıkça öğrenecez bakalım sizlerinde yardımlarıyla tabiki güzel vakitler geçecek gibi bu hobiyle