Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Arkadaşlar,

Yatagun Av ve Spor Malzemeleri olarak Faaliyetlerimizi sonlandırmış bulunuyoruz,
    Firmamız stoklarında bulunan Dampa ayaklar, çiftli Yatagun ayaklar, NikkoStirling Ayaklar, Dürbün kapakları ve daha bir çok malzemeler ile birlikte, Samyang, FX, Falcon, AirArms vs... silahların Aksesuar ve bir kısım stoklarımızda bulunan yedek parçaların tamamını AKSUAV bayii Yusuf kardeşimize devrettim.

Bundan sonrasında olası ihtiyaçlarınızı www.aksuav.com.tr adresli web sitesinden de ulaşabileceksiniz.

Sevgi ve Saygılarımla.
    Mustafa Serdar

• hayırlı olsun abi ;grin;

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• kararınız hayırlı olsun.

şunu söylemeden geçemeyeceğim firmanıza 18.02.2014 te dampam ile ilgili sorunu resimleri ile mail atmama defalarca aramama rağmen ulaşamadım. garantili diyerek sattığınız ürününüz vermiş olduğunuz dürbün büyüklüğü dahilinde kullanmama rağmen 2 parça olan ürün ikiye ayrıldı. ben isterdim ki hatanızı telafi etmeseniz bile bir cevap yazmanızdı. bu durumda muzdarip bir çok arkadaşımın olduğunuda duymuştum. ben artık Allaha havale etmiştim yazınızı görünce düşüncelerimi bilin istedim.

[Resim Engellendi: http://hizliresimyukle.com/images/2014/06/30/2014-02-14-1178.jpg]

[Resim Engellendi: http://hizliresimyukle.com/images/2014/06/30/2014-02-14-1178.md.jpg][url=http://hizliresimyukle.com/image/Qbz]

agt
    HATSAN MOD 125 SNIPER 5.5 CAL ;tufey#
    OPTİMA 3-9*44 DÜRBÜN
    YATAGUN DAMPA

• Official Post

kararınız hayırlı olsun.

şunu söylemeden geçemeyeceğim firmanıza 18.02.2014 te dampam ile ilgili sorunu resimleri ile mail atmama defalarca aramama rağmen ulaşamadım. garantili diyerek sattığınız ürününüz vermiş olduğunuz dürbün büyüklüğü dahilinde kullanmama rağmen 2 parça olan ürün ikiye ayrıldı. ben isterdim ki hatanızı telafi etmeseniz bile bir cevap yazmanızdı. bu durumda muzdarip bir çok arkadaşımın olduğunuda duymuştum. ben artık Allaha havale etmiştim yazınızı görünce düşüncelerimi bilin istedim.

Çok üzgünüm
    zaten 2 yıldır ilgilenemiyordum,
    maillerinizide görmedim,
    şimdi Aksuav Yusuf kardeşimle görüştüm, sizinle irtibata geçecek ve yeni ürün gönderecek.

Bu arada yeri gelmişken belirteyim, dürbünü silaha monte ettikden sonra dürbünden elinizle tutar asılırsanız, fotoğrafta görüldüğü gibi alt plaka üst plakadan ayrılacaktır, çünkü alt ve üst plaka yı birbirine bağlayan 2 vidanın etrafındaki O-Ring (kauçuk) esner ve ayrılır.
    Bu ürün dizaynının yapıcısı ingiliz SportsMatch markada da aynı durum geçerlidir.

• kararınız hayırlı olsun.

Sayın hocam, tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederim, ürün hakkında gerekli işlem derhal yapılacaktır. Saygılarımla.

• Hayırlı olsun..

Bundan sonra Aksu Av'a,Airgunturk çatısı altında ulaşabilir tüm üyelerimiz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Mustafa abim hakında hayırlısı olsun.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Hayırlı olsun aksu av güzel seçim ve karar.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Her iki tarafa da hayırlı olsun

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Harika bir haber oldu :thumbup:
    Yusuf bey kardeşim, çok isabetli ve doğru bir seçim olmuş. Tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun.

• Alıntı

Bu arada yeri gelmişken belirteyim, dürbünü silaha monte ettikden sonra dürbünden elinizle tutar asılırsanız, fotoğrafta görüldüğü gibi alt plaka üst plakadan ayrılacaktır, çünkü alt ve üst plaka yı birbirine bağlayan 2 vidanın etrafındaki O-Ring (kauçuk) esner ve ayrılır.
    Bu ürün dizaynının yapıcısı ingiliz SportsMatch markada da aynı durum geçerlidir.

eğer öyle bir durum olsa kaldırıp çöpe atmasını da bilirim 80 - 90 - 100 herneise peşinde değilim. siz bu ürünü dürbünün tüfek üzerinde sağlam ve ayarında durması için satığınıza göre malum benim tüfeğiminde güç ve geri tepme standardı olduğundan tavsiyeler üzerine aldım. bir grup arkadaşımla baraj a balık tutmak için gitmiştik. malum bu aleti heryerde kullanamadığımızdan beraberimde götürmüştüm. maksimum 120 palet atma sonucunda arka vida tarafından kırıldı. bu kanıya nereden vardığınızı da bilemiyorum. bilmem ithal yabancı markalar yerine yerli ürün ve tüccara önem ve katkıda bulunmakta yanlışmı karar verdim. :wacko:

agt
    HATSAN MOD 125 SNIPER 5.5 CAL ;tufey#
    OPTİMA 3-9*44 DÜRBÜN
    YATAGUN DAMPA