Posts by Atos

Bipod Ayak...Full metal

El kundağının altında 22 mm picatinny kızak olan bütün ateşli ve havalı grubu

tüfekler için uygundur.

Kapalı Uzunluk: 21 cm

Açık uzunluk: 25 cm

Ağırlık: 310 gr

Tamamı Metal Kesinlikle Sağlam,Uzar kısalır Bipod ayak...Kutuda ve Sıfırdır

Tek Fiyat 100 tl

Tlf: 0532 665 12 88

* Kral 330 cc pcp tüpü + Manometresi dahildir (Alttan manometreli tüptür)....Sadece Manometre 100-125 tl ye satılmaktadır

* 2018 üretimi % 100 Sıfırdır

* Bu tüp nerede kullanılır ? Kral ın ilk serısı 230 cc tuplü puncher,,280 cc maxi ,,330 cc mega ile uyumludur Ayrıca Kral Np01 ve 02 serilerı ilede uyumludur,bu serıdekı kısa tup sokulur bu buyuk tuple bırlıkte kısa namluda uzuna cevrıldımı çok sayıda ve guclu atan tek tüfekte 2. tüfeğiniz oluşturulmuş olur

* ANKARA Yenimahelle Anteras avm yakını elden teslım,Şehirdışına kargo

* Watsaptan resim gönderılır...tlf 0532 665 12 88

* Fiyat 260 tl

Oguzhan kardesle konustuk hatasından döndü sağolsun,sıkıntı kalmadı herkeze iyi forumlar.

teşekkür ederim muhterem aydınlattığın için. lakin bu durum ilan açacak statüde olmadığım içindi (mesaj haddi varmış). hayırlı günler..

İlan açacak statüde olunmaması başkasının ilanına kendi ilanını yazma hakkı vermez,İlan hakkı kazandıgında da kımse senın ılanına yazmamalı

nasıl siliniyor bu hemen sileyim? kul hakkına kadar girdiysem seni sana bırakayım. mazallah senin hakkınla nasıl baş ederim, edemem.

Msj ı yazdıgınız bolumun hemen sağ altında DÜZENLE var ordan Çöp kutusuna taşı...hepsi bu

Ben razı değilim kardeşim, Allah kul hakkına karışmaz..

6 litre 300 bar ve mutlak CARBON FİBER Tüp alın...Neden karbon fıber: Hafıftır tasıması kolaydır,,Satma durumunda 2. elı hızlıdır,Celikten uzak durun...

Dolum yerı bulamadınız veya 50 tl dolum parası ekonomık gelmıyorsakı olabılır pcp pompa kendın pişir kendın ye ıcın ıdealdir ve sporda yaptırır

Ben 230 barlık 3.1 lıtre fıber tupumu pompamla doldurup kullanıyorum bu çok kısının hakedebılecegı iş degıl,siz pompa ıle 500 cc tufegımın tupunu dolduracagım uzerıne hedefleyın kendınızıki bu orta güce sahip herkezin yapabılecegı ıstır

Nemesisdaki bu 3 namlu, mekanızmayı sokmeden pratık hızlı sök tak yapılan 3 farklı kalıbre -pellet sürücü iğnesi işte bu düzeni kullanıyorum ve cok memnunum...Denemeden önyargılı olmayın....Ayrıca çok daha kısa olacak bır nemesıs tam bulpap a girerkı bunu ben dahıl kullanamayan cok kışıde var (kurma kolu ağıza girecek gıbı ) İşte bu yuzden Nemesisin yarı bulpap yapılması gayet mantıklı,,Kısa olsun en kısa olsununda mecburen bir sınırı var