Posts by Atos

Kral Nemesis S (Sentetik kundak)...Sıfır ayarında, 2019 faturalı...Sadece 5.5 namlu ile satılıktır.

500 cc Tüp-250 Bar çalışma basıncı-58 cm Uzun namlu

İçerik:

Kral Nemesis pcp tüfek 5.5 mm namlulu

Orj Plastik taşıma çantası

5.5 mm 2 adet şarjör

Dolum ucu

Kral orj. bipod

Fiyat 1650 tl.

Tlf: 0532 665 12 88

Discovery...HI 8-32X50

50 MOA !!!

Darbeye şoka tepmeye max. dayanıklı

Kendinden Su Terazili Model

Merceğe çizilmiş Retikıl

Kilitlenebilir Turetler

Uzun atışlara ideal

30 mm tüp çapı

Buğu yapmaz Azot dolu,Su Geçirmez

İçerik: Dürbün + 20 mm ayakları + Bal peteği filtre + dürbün kapakları + Kutusu

Temiz ve az kullanılmış,Resmen Sıfır Ayarında !

Fiyat 1.350 tl

Kral 330 cc pcp tüfek tüpü (Manometresi dahildir ve yeni tiptir.Sadece manometre 125-150 tl ye satılmaktadır)

2018 üretim tarihli vede SIFIRDIR.

Uzunluk: 55 cm

Çap: 3.5 cm

Önden değil alttan manometreli tüptür.

Kral Np01-02 - puncher s - Maxi - Mega - Pro ile uyumludur,Uzun çelik tüplü sınıfının en büyük hacimlisidir.Kralın bu tip tüplerdeki hacim sıralaması 105-180-230-280 ve en büyük 330 cc dir.

Kralın 58 cm En uzun namlusu ile birebir uyumludur,Namlu uzatıp Güç-Uzun mesafe atışları ve bunu destekleyecek büyük tüp hacmi arayanlara ihtiyaçtır.

Fiyat 275 tl.

Max güç almayın orta güç alın ve vortex lerin sağı solu belli olmuyor arıza güç düşüklüğü gıbı bıraz şans alıp sorun yasamıyan varsada az....Orta güç yaylı alın hem ucuz hem kara düzen hem sorun ıhtımali az ve fabrıkasız müdahale elinden iş gelene çokda zor değil...bu yazdıklarım bircok tecrubenın anafıkrıdır hazır tecrube hazır fıkır dınleyenın lehine,keyıflı atışlar.

SPOTON 4.5 mm:

Dome 10,34 gr ve Matc 9,72 gr...Gayet güzel İsabetlidir

Pointed ve Bullet...isabetsizdir almayın,orda kalsın !

SPOTON 5.5 mm:

Hunter 14 gr...Ucu sivri pelletler biryere kadar isabetlidir,spoton hunter en başarılısı ama sivri biryere kadar !

Pars 18.13 gr...Jsb olamaz elbet ancak parasının alacağı en isabetli pellettir.

Solid 26 gr...Yakın mesafe pelleti değil uzak mesafelerin en tutarlı solid pelletlerinden biri denebilir

Bullet 24.7 gr...Arkanıza bakmadan kaçın,isabetsizlik abidesi !

SPOTON 6.35 mm:

Ghost 32 gr...İlk çıkan seri düşük çapı ve hataları ile isabetsizdi piyasada kalmamış toplatılmış iade olmuştur,,Yeni seri ise 5.5 pars kadar başarılıdır tavsiye ederim.

Hercules 44 gr...Yakın mesafe pelleti değil uzak mesafelerin en tutarlı solid pelletlerinden biri denebilir.

Not: Hatsan sahibi iseniz Spoton pelletler yeterince mutlu etmeyecektir,Hatsan namlularla pek barışamadı spotonlar ancak Kral sahibi iseniz işte o zaman spotonu seversiniz,Kral ile özellikle çok daha başarılı spotonlar.

İhtıyac var ise en uygun fıyata buyrun Arkadaslar

10 Kutu Spoton pars 18.13 gr 5.5 mm...170 tl

5 Kutu Spoton Solid 26 gr 5.5 mm...100 tl

2 Kutu Spoton Herküles 44 gr 6.35 mm...55 tl

Hepsi kutusunda ve Sıfırdır

Kargo alıcıya aittir.

Ankara Etlik Anteras avm yakını elden teslim,Şehirdışı aynı gün kargolanır.tlf 0532 665 12 88

Sadece pratık hızlı hava ayarı avantajı bile Kral almak için bence tek basına yeterlıdır,,Servis hızı ve musterı ılgısıde cabası kral ın

6 litre 300 bar ve mutlak CARBON FİBER Tüp alın...Neden karbon fıber: Hafıftır tasıması kolaydır,,Satma durumunda 2. elı hızlıdır,Celikten uzak durun...

Dolum yerı bulamadınız veya 50 tl dolum parası ekonomık gelmıyorsakı olabılır pcp pompa kendın pişir kendın ye ıcın ıdealdir ve sporda yaptırır

Ben 230 barlık 3.1 lıtre fıber tupumu pompamla doldurup kullanıyorum bu çok kısının hakedebılecegı iş degıl,siz pompa ıle 500 cc tufegımın tupunu dolduracagım uzerıne hedefleyın kendınızıki bu orta güce sahip herkezin yapabılecegı ıstır

Nemesisdaki bu 3 namlu, mekanızmayı sokmeden pratık hızlı sök tak yapılan 3 farklı kalıbre -pellet sürücü iğnesi işte bu düzeni kullanıyorum ve cok memnunum...Denemeden önyargılı olmayın....Ayrıca çok daha kısa olacak bır nemesıs tam bulpap a girerkı bunu ben dahıl kullanamayan cok kışıde var (kurma kolu ağıza girecek gıbı ) İşte bu yuzden Nemesisin yarı bulpap yapılması gayet mantıklı,,Kısa olsun en kısa olsununda mecburen bir sınırı var

İste kral dakı pratık hızlı hava ayarı tamda bu noktada işe el atıyor...6.35 hava ayarı % 100 acık...5.5 % 75...4.5 % 50 acık gıbı,bu degerlerı kabaca yazdım pellet agırlıgı vs ye gore degısebılır