Yeni Spoton Pelletlerin Grupman Testleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elimde fazlasiyla jsb var. Olmasaydi alirdim bi kac kutu denemek amacli. Biraz daha uygun tutarsaniz satilir bence hocam

Tşk ederım yorumun ıcın kardeşim ancak yazdıgım fıyat min. fiyat bu fıyata satabılen yok,yani uygun fıyattır

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Tşk ederım yorumun ıcın kardeşim ancak yazdıgım fıyat min. fiyat bu fıyata satabılen yok,yani uygun fıyattır

Ayri paketler halinde satis yapicakmisiniz ? Yoksa 10 paketi birden mi saticaksiniz ?

• Aksu avdan 4 paket aldım gayet iyiydi avgrostan 5 paket aldım eski üretimmiş pelletler kapkara olmus namluya tam oturmuyor kapatırken düşüyordu bitirene kadar zor oldu ama oda isabetliydi namluya sıkışmıyordu sadece 5 paket daha alayım hem yerli hem kaliteli tavsiye ederim paramız dışarı çıkmasın

• İlk aldığım 4 paket harici kullandığım bütün spoton parslar 5 para etmez , ürün çapları birbirini tutmuyor alakasız yerlere gidiyor kimisi namluya tam otururken kimisi namludan yere düşüyor ilk kaliteyi yakalamaları lazım ithal malzeme kullanmak istemiyorum

• Eski seri olanı bitirip 5 paket de yeni üretim aldım ancak hayal kırıklığından başka bişey olmadı

• Ben 4.5 mm olanı denedim ne grupman ne bişey kağıda attım dönüp yan vuran saçmalar var 10 mt gibi bir mesafede bile

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• SPOTON 4.5 mm:

Dome 10,34 gr ve Matc 9,72 gr...Gayet güzel İsabetlidir

Pointed ve Bullet...isabetsizdir almayın,orda kalsın !

SPOTON 5.5 mm:

Hunter 14 gr...Ucu sivri pelletler biryere kadar isabetlidir,spoton hunter en başarılısı ama sivri biryere kadar !

Pars 18.13 gr...Jsb olamaz elbet ancak parasının alacağı en isabetli pellettir.

Solid 26 gr...Yakın mesafe pelleti değil uzak mesafelerin en tutarlı solid pelletlerinden biri denebilir

Bullet 24.7 gr...Arkanıza bakmadan kaçın,isabetsizlik abidesi !

SPOTON 6.35 mm:

Ghost 32 gr...İlk çıkan seri düşük çapı ve hataları ile isabetsizdi piyasada kalmamış toplatılmış iade olmuştur,,Yeni seri ise 5.5 pars kadar başarılıdır tavsiye ederim.

Hercules 44 gr...Yakın mesafe pelleti değil uzak mesafelerin en tutarlı solid pelletlerinden biri denebilir.

Not: Hatsan sahibi iseniz Spoton pelletler yeterince mutlu etmeyecektir,Hatsan namlularla pek barışamadı spotonlar ancak Kral sahibi iseniz işte o zaman spotonu seversiniz,Kral ile özellikle çok daha başarılı spotonlar.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Atos Hocam eski turuncu renkte ki 16.5 grain olan 5.5 pelletler mükemmeldi yenilerinde farkı yok ama sizin bahsettiğiniz gibi arkadaşlar isabetsiz olanları kullanmış olmalı =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Hocam spoton pelletler namlu şeçiyor. Hatsan kullanıcıları pek memnun değiller malesef. Genelde Kral namlularla 100 m ye kadar tam fiyat parformans ürünü. Bu durumda Kral pcp lerin şoklu namlu olması etkili galiba.

• herkese selamlar. Gecen hafta internetten izmirden 6 kutu spoton pars 3 kutu solid ve 1 kutu bullet satın aldım. Tüfeklerin yanında gelen parslar iyiydi ona guvendim. 40 m de kral puncer ile iyi grupman verdi amaaaa. Bu sefer aldıklarım inanılmaz kötüydü iade ettim kafaları çapak içindeydi 40 metrede 40 cm bile grupman yapamadım. Bullet de onun kadar kötü. Solid ise 140 m de 15*15 cm lık hedefi gayet iyi vuruyor. 40*40 bir hedef olsa sanırım karavana olmaz. Parslar sungerlu kutuda geldi sanırım bir daha güvenip alamam.

• herkese selamlar. Gecen hafta internetten izmirden 6 kutu spoton pars 3 kutu solid ve 1 kutu bullet satın aldım. Tüfeklerin yanında gelen parslar iyiydi ona guvendim. 40 m de kral puncer ile iyi grupman verdi amaaaa. Bu sefer aldıklarım inanılmaz kötüydü iade ettim kafaları çapak içindeydi 40 metrede 40 cm bile grupman yapamadım. Bullet de onun kadar kötü. Solid ise 140 m de 15*15 cm lık hedefi gayet iyi vuruyor. 40*40 bir hedef olsa sanırım karavana olmaz. Parslar sungerlu kutuda geldi sanırım bir daha güvenip alamam.

aynı sıkıntı benim yeni aldığım spot on ghost 32 grain pelletlerde de mevcut kafaları çok çapaklı.

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• aynı sıkıntı benim yeni aldığım spot on ghost 32 grain pelletlerde de mevcut kafaları çok çapaklı.

Yerli üretimi desteklemek lazım ama kalite sarndartı olmayınca insanlar uzaklaşıyor haklı olarak :(

Zoraki Ultra 02. 4.5

Hatsan Turcar 5.5

• Pointed 22 Grain pelletleri tüfeğim sevdiği için 10 kutu sipariş verdim. Arka kısımları çapak içinde idi, arka kısım yuvaları daha derin açılmıştı. Malesef pelletleri önceki gibi asla toplayamadım. Üretici firmayı aradım, çok ilgili ve kibar bir beyefendi idi. Durumu fotoğraf ile izah ettim. Yakında tekrar üretime geçeceklerini ve bu durumu telafi edeceklerini söylediler. İnşallah unutmazlar diyelim:) Keşke pointed modelinde 18.5 ve 16 Grain olanları üretmeye devam etselerdi.

Pointed 22 gr Yeni-Eski

;avci;Ser4827_Mod99

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Serhilkat48 ().