Posts by kadirgl

Solid için en ideal boru şoksuz boru. Birde poligon türü olursa tadından yenmez. Mevcut borular pelet kullanılacağı hesap edilerek hep şoklu yapılıyor. Ama borunun son 3, 4 cm kesilip güzel bir crown açılarak da güzel bir solid tüfeği yapılabilir.

Peki bunu daha once kral marka 5.5 namlu için yapan varmı acaba sonuçlarını merak ettim. Denemek isterim açıkçası.

iyi bir optiğim yok uzak mesafede sağlıklı atış yapamıyorum. Aria 3-9x40 ile atıyorum artıkıl 8-10 cm lik bir alanı kaplıyor. Diğer kullanıcılara da sormak gerek. Yada yakın konumdaki iyi dürbünü olan bir arkadaşla denemek lazım

gecen ay başı bayiden aldım. 3 adet tüfeğim oldu teke düşürüp güzel bir optik almak istiyorum. Tetiği inanılmaz yumuşak. Bipod takabilmek için kundak alttan delindi ve vidası takıldı ray alınıp montaj yapılabilir dipçik uzatma için CNC tornada ilave ekler yaptırıldı isteyen sökebilir. Regülatörlü. İşçilik ve kalite çok iyi. Ceket sesi oldukça azaltıyor ama şehir içi ilave moderatör takılabilir. Sadece tüfek fiyatıdır.

Fiyat 2200 TL dır

05398215653 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

tufek ocak 2019 da tarafımca alınmıştır. Sadece tüfek fiyatı 1200 TL dır. Fabrikasından aldığım moderatör ve aria 3-9x40 dürbün ile fiyat 1400 TL dır. Çizik ezik yoktur. Kondisyonu da çok iyidir. 180 ile 130 bar arası regülatör lü gibi atar. Fabrikasına gönderip çekiç değişimi istedim gereksiz hava tüketimi oluyordu. Çekicin 7-8 defa ileri geri hareketi vardı şuan 2-3 gibi. 200-100 bar arası 40 atış yapıyordu şuan 70 atış civarı yapıyor. Satış nedenim 3 adet tüfeğin var ama elimde dürbunum yok

Mümkün değil maalesef.. 22mm ray takmıştım onunla kullanıyorum..

kullandığınız civatanın adı nedir yada ölçüsü? Kral jumbo dakini söküp örnek almak istedim ama sökmeyi basaramadım kafa kısmı çok ince sıyırıyor. resim atabilir misiniz sizdeki örneği. Daha önce yapmadıgım bir şey olduğu için hatalı delmekten cekiniyorum. İmkanınız olur ise rica ederim 05398215653

herkese selamlar.

Huglu effecto kullanan arkadaşların videolarında bipod ile kullandıklarını gördüm. Atlas bipod var elimde effecto ya nasıl montaj yapılabilir. Delik açmadan bu mümkünmü?

Günün sonunda para sizin cebinizden çıkıyor ve fabrikanın imal ettiği ürünü bayinin tedarik etmesi esastır. Eğer fabrika üzerinde lw yazacak diyorsa üzerinde yorum yapmaya bile gerek yoktur. Bayi faturaya lw yazdı diye ürün öyle olmaz.

Şu muhabbet beni cidden tiksindiriyor. Bahsettiğiniz olmadığını düşündüğünüz ürünün yanlış ürün olduğunu ispat etmeye çalışıyorsunuz. Ve bunu yaparken bile utana çekine yanlış anlaşılmaktan çekinerek yapıyorsunuz. Ve malesef bir çok kişi (herkes değil ama geneli) yüzü kızarmadan, gözünüzün içine baka baka kurnazlık peşinde koşmaktan çekinmiyor, karşısında velinimet olsa bile.

İçinize sinmediyse siz değil, onlar düşünsün.

Hercules in sahibi ben değilim yanlış anlaşılmasın. bugün atış yaptım ve begenirsem satın alacaktım tüfeği ama bu durum yaşanınca vaz geçtim. Satıcı arkadasada yanlış bilgi verilmiş bayiden oda mahcup oldu. Yinede güç konusu gerçekten süper ama 13 atışta 240 bardan 200 bara düştü :(. Lw olmasa da bu tüfek alınırmı alınmazmı aslında öğrenmek istediğim konu bu.

herkese selamlar. Forumda 2014 yılına ait bir tartışma var okudum ancak yıl 2019. Hatsan lw ile normal namlu arasında ne gibi fark yaşarız. Grupman silahı olmadığı için farkı kullananlardan duymak isterim. Üretim sürecinde yada malzeme kalitesi konusunda farkı anlayan bilirmiyiz. Birde şöyle bir sorun yaşadım bugün. Hercules üzerinde lw ibaresi yoktu bayiden bilgi istedik bayi hatsan tarafından bize kesilen faturada lw yazıyordu dediler. bazı namlular da yazı var bazılarında yok muş bayinin cevabı. Tatmin olamadım Hatsanı aradım lw namlu nasıl anlaşılır diye sordum üzerinde yazarsa lw dir yazmassa değildir. Şimdi arada kaldım eminde olamıyoruz. Seriden bakın dedik fabrika cevabı bu seri numarasından çıkmaz bilemeyiz ciddi anlamda kuşku duydum arada kaldım.

Merhaba arkadaşlar.

konularda spam yapan whatsam sahibinden vb.. gördüm ve sildim bir daha görürsem işlem olacak bilginiz olsun

Ayrıca galeri sorun giderildi.

mahmut bey benimde ilanım vardı sanırım kaldırılmış. Kaldırma işlemi hangi tarih öncesine uygulandı acaba. Diğer bir sorum mobilden resim eklemek istedim ama başaramadım sadece bilgisayardan mı bu islemleri yapabilirim

Kalıp için vaktiniz oldumu ? Yaptığınız çalışmalar var ise bilgi verebilir misiniz.