Posts by Mahmut Sami

  mno , keşke forumu daha dikkatli takip etseydiniz, Bazı konuların silindiğini bu yüzden puanlamada fark olacağı bilinmeyen veya tahmin edilemeyecek bir şey değil ,bazı üyelerimizin puan beğeni göz önüne alınarak rütbe verilebileceği teklifine karşı yaşadığım bu realiteyle adil bir gelişme olmayacağına vurgu yapmaktı , böyle bir durumda eski puanım3500 mü baz alınacak yoksa yeni puan 1900 mü benim gayem buna dikkat çekmekti , keşke bunu anlayabilseydiniz, mamafih yaşınız daha çok genç umarım daha faydalı yaşayacağınız uzun bir ömrünüz olur.

  Sevgiyle kalın.

  Bunu biz değil Siz değerli Üyelerimizin Dışarda link paylaşılımdan kaynaklı ?

  ve o link resimler silinmesinden dolayı konu çöp olmuş ve temizlenmiştir.

  Merhaba,


  Arkadaşlar Maalesef son senelerde çok fazla dolandırma ve hasarlı ürün satışı yapıldı bundan dolayı vip sistemine geçtik.


  Peki bu vip nedir biraz açıklayıp size.


  Öncellikle 90 Gün Üye olmanız şart sonrasında ise 50 mesaj sınırı bulunuyor bunları yerine getiren üyeler otomatik olarak vip üye oluyor.


  Bir başka konu ise ilanlar xx sitelerin üzerinden resim paylaşımı.


  Bu konuda lütfen resimlerinizi Galeri yükleyip sonrasında mesaj kısmında en sağdaki galeri butonu basarak ilan resmini konuya ekleyiniz.


  bunlar sız ilanlar sorgusuz şekilde kapatılıp silinecek.


  galeri bir kesim öğrendi öğrenenler arasında büyük ileri yaşlı insanlar bile mevcut herkes bu sitemi öğrencegini düşünüyorum.


  Lütfen izleyin yapamadığınız olursa bana özelden yazın.


  Galeri Kullanma Rehberi  Tek amacımız Türkiyenin en büyük havalı silah resim arşivi yapmak.


  Anlayışınız için teşekkürler.

  Yeni üyelerden eski üyelere ve aktifliğe göre er, onbaşı , çavuş , astsubay gib gibi rütbeler versek. Bakıyorum herk s ya vip ya yeni üye. Böylece herkes kim daha eski yada tecrübeli kim daha yeni daha kolay görür. Güvenir soru sorar.

  Ewet bende üyelik tarihi ve aktifliğe göre de demiştim. bence böyle bir düzenleme hoş.olur.


  Merhaba,


  Biz onu yerine puanlama sistemi yaptık ,


  Yeni Üye 0 ile 3000 Bin puan arası

  Normal üye 3000 bin ile 15000 bin puan arası.

  Tecrübeli Üye İse 15000 bin üzeri


  Peki bu puanlar nasıl kazanıyorluyor


  Mesaj konu beğenir gibi faktörlere göre değerlendirme yapılıyor yani


  1 kişi çok faydalı bir paylaşım yaparsa 3 bin puan kapar gibi :)


  daha stabil ve daha sade olması için böyle yaptık.

  Arkadaşlar resimleri yüklemiştim ama galeriye yüklemem gerekiyormuş silindi. Yüklemeyi yapamadım. Resimler telefonumda yüklü isteyene watsuptan anında gönderirim. Watsuptan msj atmanız yeterli. Herkese hayırlı satışlar.

  Çok basit aslında Gakeri >>> Yükle >>> isim yaz Bitti video egitim izlerseniz anlarsınız eğer hala çözemezseniz özelden yazın size gösterebilirim.

  Sayın Mahmut Sami ilanlarda olması gereken konumu neden satın alma rehberine taşıdınız? Ben hangisi alınır diye rehberlik danışması yapmadımki almak istediğim bir ürün var ve forumda satacak arkadaşı bulmak için Pazar da ilan koydum bu oldu olası bu şekilde yapıyoruz!! Bu değişiklikler konusunda uygun bir bilgilendirme yaparsanız varsa yaptığımız bir hata tekrarlamayız.


  Merhaba,


  Yok o bakımdan demedim zaten burası satış ilanları rehberi kısmına taşıdım ki isteyen onu görüp satışa ilan açsın diye düşündüm acama yanlışmı düşündüm:)


  veya bunla alakalı bölümmü Açarım :) ne dersin.

  Sayın Mno başlığa sadece dün s harfi ekledim birde 50tl indirim yaptım okadar başka bir değişiklik yapmadım, hocam ciddimisiniz yoksa ironimi yapıyorsunuz anlayamadım :). Yüz binlerce üyesi olan Donanımhaber forumunda yöneticilik yaptım ama ilk defa böyle birşey duyuyorum ilginçmiş.Ama tabiki gerçekten böyle bi durum varsa bundan sonra daha dikkat ederiz sıkıntı değil.


  Donanım haber server sistemleri aylın yüz binlerde tl ödeme yapılıyor ? google bizzat özel seo uzmanları çalışıyor siz değişiklik yapınca 8 10 sn bunu google uzman aynında güncelliyor ? bizim onlar gibi olmamız mümkün değil.


  ben azarlamıyorum kesinlikle yanlış anlamayın ama tek başıma yönetmeye çalışmıyorum durum bu şekilde.


  amacımız TR en büyük hava silah resim arşiv oluşturmak.

  Bu silah markası ne ? modeli ne ? neden bunları resim yüklerken belirtmiyorsunuz ? Biz bunlar alakalo google üzerinde resim index altıyoruz.


  Lütfen resim paylaşma konusunu bir kez video izleyin


  Konuyu böyle 2 metre yapmanız gerek yok


  Galeri Kullanma Rehberi


  teşekkürler.

  Eski foruma alışmıştık kullanalım biraz yeni forumada alışırız. Ellerinize sağlık.


  2007 Başka bir sistem var onu alışırız demişlerdi bu bir geçiş dönemi eğer aynı kalırsak bir süre sonra hacklenmeye açık hale geliriz ki eski yeni arasında çalışma sistemi farklı değil aynı sistem sadece görsel farklı iyi forumlar.


  Merhabalar, forumun yeni yüzü herkese hayırlı olsun ve emeği geçenlerin de eline sağlık diyelim.


  Bir ricam olacak; ilan verme kurallarını forum bildirimleri arasına sabitlerseniz eğer ilgili konuya daha kolay ulaşılır ve her başlık altında tekrar tekrar soru sorulmaz kanaatindeyim.


  Tekrardan yeni forum yüzü herkese hayırlı olsun ...

  hafta sonu bunla alakalı bildirim konusu açıp sabitliycez teşekkürler bilgi için.

  Her türlü fikire düşünceye saygı duyulmalıdır.

  Sayın Mahmut Sami ilgili talep için gereğini arz ederim.

  Sitemizde üye silinmiyor ilgili kişi emeke yapılan saygısızlık sonuçtan dolayı ömür boyu uzaklaştırıldı.


  Ayrıca sitemizden ayrılan admin değil görevlidi Admin olan ve Forum kurucu Mustafa Serdar Özdemir Ve benim.Bunuda herkes böyle bilmeli.


  10 Yılımız Doldu bu ve bunun gibi tipler çok geldi geçdi aynı şekilde devam edecek bu şekilde zamanında o vefat edenler aynısı şekilde emek saygsızlık


  ediyordu :) Mekani cennet olsun :) o şahızların.


  200 kişi beğeniyorsa 3 kişi beğenmiyorsa :) o onun sorunu bende Facebook yeni halini beğenmiyorum :) hesabımı silmedim ama :)