Samsun Scuba Tüp Dolumu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, Samsun da Scuba tüp dolduran var mı ? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi ? Samsun da bir çok firmayı aradım ama 200 bar üzeri dolduran yok, birisi 230 bar doldururum dedi o da 90 lira istiyor.

• soyguncu o sakın 90 vermeyin. hava biten bişey

• itfaye bölge amirliğinde dolum yapıyorlar Emre bey kardeşim, işin kötüsüde ücret almıyorlar, ya rica etmeniz gerekiyor, yada tanış bir arkadaşınız varsa çalışan o yardımcı olacak..

• benim kafam en çok şuna takılıyor, bundan yapabilirim aslında, çokda zor bir şeye benzemiyor.

• YENİ

benzerini daha önce yurtdışında yapmış olanların videolarında görmüştüm. hatsan pompanın orjinalliğini bozmadan yaptım. yani kol kısmı duruyor. 8l tüpü 200bar doldurdum. istenirse daha fazlada doldurur ama bt65 200bar ile çalıştığı için bu şekilde bıraktım. ayrıca cihaza elektronik kontrol kısmı yaptım pompanın dip kısmındaki ısıyı kontrol ediyor belirlediğim ısıda duruyor soğuduğunda tekrar çalışmaya başlıyor. kontrol kısmında küçük bir lcd var ve ısı durumunu gösteriyor. müsait olunca fotolarını yüklemeye çalışayım. şuanda tam olarak bitirdiğimi söyleyemem. biraz daha geliştirmeyi düşünüyorum.

• Mesaj yazan onursisman () adlı kullanıcının mesajları

Bu mesajı silen CemalBozan ().