"AT44 WX 10 Long L&W" Aldım hayırlısı :))

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumu takip edenler benden usandılar belkide kim bilir :D soru sora sora bezdirdiğimi düşünüyorum ama her cevaplayan arkadaştan allah razı olsun :) hayırlısıyla gittim ve AT44 aldım arkadaşlar

[Resim Engellendi: http://img51.imageshack.us/img51/7553/abcd0001xe.jpg]

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. :)

Üretim tarihi nedir? yani seri numarasının ilk4 hanesi?

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• 1011 yani 2011 üretim :)

• 1011 yani 2011 üretim :)

Yeni üretim olması iyi olmuş.Tetikleri falan daha güzel onların.A takımında ömerde var.Şahane :)

Hadi gözün aydın.Hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Amin inş. sağolasın Antalyada sanıyorum ki hiç buluşma vs. olmuyor :( hiç akdeniz teamde hareketlilik göremedim

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bende de 2010 model ilk çıkan Long lardan vardı benimde çok keyifle kullandığım bir pcp dir. Saygılar

• teşekkürler nasipse yarın ilk atışımı yapacağım aşırı heyecanlıyım ilk pcp tüfeğim ve ne gibi tpeki verecek nasıl bir ses çıkacak çok meraklıyım :D

• hayırlı olsun keyifli atışlar dilerim grupman hedef atışı tahribat testleri vb. yapıp forumda paylaşırsan iyi olur merak edenler takip etmiş olur

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hayırlı olsun.
    Nekadara aldınız ?

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• hayırlı olsun keyifli atışlar dilerim grupman hedef atışı tahribat testleri vb. yapıp forumda paylaşırsan iyi olur merak edenler takip etmiş olur

Teşekkür ederim nasipse yarın ilk atışımı yapacağım Gamo TS-22 pellet var elimde 2 kutu onları kullanacağım

• Hayırlı olsun :)

Teşekkürler sağol

Nasipse işte yarın deneyeceğim ve ilk izlenimlerimi tüfekten beklentileri mi ve aldıklarımı yazacağım

• Hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun.Gazan mübarek olsun Enver.Zehir kanına iyice işleyecek geçmiş olsun.
    O pelletlerle çok mükemmel bir performans alamazsan tüfekte kusur arama.ilk aşamada kullan ama ilerde jsb türevi bir pellet kullanıca ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hallow point diye bir saçma önerdi kutuda 500 tane vardı 8o fazla olur diye hemde biraz araştırayım diye bende vardı bir kutu gamo ts22 bir kutu daha aldım en azından tüfeği denemek amacı ile dedim bunu alayım zaten yorum ve önerilere göre güzl bir saçma seçimi yapmayı düşünüyorum