pyramydair deki nitron pistonlu hatsanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu konuda Atak Arms takdire şayan iş yapıyor. Zorakiyi eline alınca bir amerikalı ya da avrupalıyla aynı kalitede ve aynı zamanda aynı ürünü kullandığını hissedebiliyorsun. Büyük firma demek budur. Tabancatüfek.com a üye olup yerli firmalarla ilgili konuları okumanızı öneririm. Bu sitede birçok yerli-yabancı üretici hakkında bilgi mevcut. Okuduktan sonra ortaya koyulan hizmet hakkında ayrıntılı fikriniz olur.

Vallahi biraz konu dışı olmuş olacak fakat ben ilk hobiye merak saldığımda kurmalı tabanca araştırıyordum. Zoraki bambaşka bir pozisyona gelmiş dünya çapında havalı tabanca konusunda hp01 serisi ile. Adamlar kaliteli pcp olayına girseler demek havlu attıracaklar piyasaya.

• hatsan mail atmıştım konu hakkında
    gelen cevap;
    Sayın serkan bey çalışmalar devam ediyor şu anda testler başarıyla tamamlandı 2013 de piyasaya verilecektir.

• Alıntı

hatsan mail atmıştım konu hakkında
    gelen cevap;
    Sayın serkan bey çalışmalar devam ediyor şu anda testler başarıyla tamamlandı 2013 de piyasaya verilecektir.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

• Crossman nitro venom hakkında çok kötü şeyler söylemişti arkadaşın biri.Moralimi Boşuna bozmuşum.Dampa aldım 25 metreden 1 lira grupman çıkardım.Daha önceden kral kullandığım için karşılaştırma yapayım.

+ yönleri/Crossman
    Tüfek atış yapıldığında yay sesi gelmiyor hava boşalıyor çıssss diye bu artı yön.
    İsabeti çok iyi.
    Hızı iyi bu tüfekten de kaynaklanıyo olabilir.
    - yönleri
    Kurması zor geliyor bana(bu kastan dolayı olabilir.Pazulu biri değilim)

Edit:Bunları yazarken bira şişesine ateş ettim şişe kıpırdadı vuramadım sandım şişe delmiş geçmiş.Mesafe 50 metre.

Sonuç=Tüfek güzel.Grupman fotoğraflarını da atarım bir ara ;grin;

• yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla güçte düşme oluyomuş.