Airforce Condor 152,9 mt

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • teşekkürler , deniyoruz ... daha iyisi var deneme aşamasında...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Yayli tufeklerdede solid devri basliyor anlasilan :rolleyes:

Rahatlıkla kullanılabileceğini düşünüyorum ...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Pelletlerden bir kac foto mumkunmu ,yaninda30 grainlik pellette olursa iyi olur karsilastirmak icin ;grin;

Henüz foto çekmedim ama sabrederseniz yakında kendisini görebilirsiniz ... Bu pelletlerden sonra uzun mesafeli atışda 30 grain tercih edeceğimi düşünmüyorum ...

• biran önce elimize geçsede at44 le denesek.bekliyoruz kendisini ;)

• biran önce elimize geçsede at44 le denesek.bekliyoruz kendisini ;)

Daha iyisi de var testleri sen yaparssın AT 44 testlerini yayınlarsın....

• bizimkine at44 nekadar denir artık bilmiyorum.modif üzeri bişey oldu kendisi 8o sen yolla mermileri testleri severek yaparım g;$i

• bizimkine at44 nekadar denir artık bilmiyorum.modif üzeri bişey oldu kendisi 8o sen yolla mermileri testleri severek yaparım g;$i

sorun değil sen iste yeterki ...