pelet kalıbı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar palet kalıbı dokebılmek ıcın en uygun malzeme nedır forumda daha once konuları acılmıs fakat hep yarım kalmıs su an elımde yaklasık 1kg yakın atılmıs pelet var bunları degerlendırmek ıstıyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum

• abi herkezin yarım kaldıysa seninkininde yarım kalması büyük ihtimal dahilinde 1kg kurşun az bile o 10 olur 20 olur
    artık kurşundan ikitane güzel şey olur birincisi dambıl kurşunun özkütlesi yüksek olduğu için ağırlığına göre ay yer kaplar ikincisi hedeflik mermiler sert metalden sekerken kurşuna yapışıp kalıyor hem toplaması kolay hemde risk oluşturan bişey yok

• ben almnyumdan yaptım çok başarılı olmuyor.kalıptan dolayı.pirinç denemeni tavsiye ederim.şunuda itiraf edeyimki kalıplarlarla nekadar uğraşırsan uğraş pek başarılı olmuyorlar.sana tavsiyem vaktin bol değilse hiç uğraşma. ;)

• ustalar pellet nedir BB nedir? bende colt 4.5 mm airgun var bu BB atıyor değil mi yani saçma ?

• ustalar pellet nedir BB nedir? bende colt 4.5 mm airgun var bu BB atıyor değil mi yani saçma ?

ustalar pellet nedir BB nedir? bende colt 4.5 mm airgun var bu BB atıyor değil mi yani saçma ?

pelet genelde tufeklerde kullanılan sacma turudur senın bb dedıgın ıse top seklınde olandır google yaz resımlerı cıkar