AirForce SSS - 191,1 metre Grup...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Airforce Condor SSS 191,1 metre
    5 atış - 4 isabet : Bir Pelleti takarken namluya boş girdiğini farkedince
    eyvah dedim ... O Pelleti atınca da ses geldiğini hatırlamıyorum ...
    Muhtemelen ondan dolayı bir atış gitmiş olabilir... Uzun mesafe olduğundan
    delikleri seçemeye biliyorsunuz her zaman...

HEDEF : 30 X 30
    [Resim Engellendi: http://img401.imageshack.us/img401/1145/grup191mt236grimkopya.jpg] [Resim Engellendi: http://img31.imageshack.us/img31/4425/grup191mt236grim3.jpg]

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• O mesafe için oldukça iyi ellerin sağlık.
    Ince Mehmet Yeni pellet mi çıkarmış?valla hiç haberim yok 23.6 grain piyasada ki çok iyi bir boşluktu gerçekten.
    Pellet Resimlerini paylaşırmisiniz

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• yaklaşık 200 metre çok başarılı olmuş ellerine sağlık. Tüfeğe hep hayrandım ama tek atış yapması hoşuma gitmiyordu, şarjörlüsünü bekliyorum.

• O mesafe için oldukça iyi ellerin sağlık.
    Ince Mehmet Yeni pellet mi çıkarmış?valla hiç haberim yok 23.6 grain piyasada ki çok iyi bir boşluktu gerçekten.
    Pellet Resimlerini paylaşırmisiniz

Saol Resimleri yayınlamaya çalışayım ...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• yaklaşık 200 metre çok başarılı olmuş ellerine sağlık. Tüfeğe hep hayrandım ama tek atış yapması hoşuma gitmiyordu, şarjörlüsünü bekliyorum.

Teşekkürler ... şarjörlüsünü yapmış birisi yayınlamıştı...

• yani şarjörlü ve her yerde bulabileceğim bir model hala yok.

• Bu mesafe icin sizi tebrik ediyorum..

Teşekkürler ...

• elinize sağlık gerçektende başarılı bir grupman olmuş

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• elinize sağlık .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Uzun süre çalışıp 154 mt S510 ile yaptığım grupman daha iyi değildi. Bana göre çok çok iyi bir grupman tebrikler. Bu pelletlerin BC değerini öğrenmek mümkün mü?

• Herkese çok teşekkürler ... BC değerini bilmiyorum (chronomda yok) ama 200 metrenin üzerinde deneme atışlarında 23 grain ile toz kaldırıyor ...

Airforce 1050 fps de civarı atar gibi geliyor tahminen 23,6 graini (319 m/sn yapar o da) , chairgun programı olanlar BC değerini hesaplayabilir ...

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen tyilmaz ().

• bendeki tüfek (gunpower storm 5.5) modifiyesiz tam güçte 30 grn ince mehmet pelleti 890fsb atıyor buda 52fb bir güç demek.pellet agırlıgı düştükçe bu deger kat kat yükseliyor...mesafede artıyor ama hafif pelletler bayagı bir uçuyor hedef nerede pellet nerede yani... :rolleyes:

• bendeki tüfek (gunpower storm 5.5) modifiyesiz tam güçte 30 grn ince mehmet pelleti 890fsb atıyor buda 52fb bir güç demek.pellet agırlıgı düştükçe bu deger kat kat yükseliyor...mesafede artıyor ama hafif pelletler bayagı bir uçuyor hedef nerede pellet nerede yani... :rolleyes:

Bugün 125 metreye 25 grain ile attım yayınlayacağım ... Storn un stabilitesi nasıl memnunmusun ?