04.08.2012 Geleneksel Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben yarın 12:30 sıralarında atış alanında olacağım arkadaşlar.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erken gitsen gelirdim valla dostum.şimdi bizde arkadaşla onu konuşuryoduk görmek istiyordum bizim silahları ama tam gün ortası o saat.onun sonrasında vakit kalmıyor bu sefer.
    Erken gidecek olan varmi?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Togay yarın sabah için gelmeyi düşünüyorum ama bende çok ters yerdeyim. Mutlaka biz den birileri gelir o taraftan..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Sabah biraz işim olduğu için o saate kalıyorum maalesef Togay. Şhell petrolun oralara gelirsen Murat abi alabilir seni

Cricket 5,5 mm PLB

• Aslında FT hedefi bulabilsek pozisyon çalışma imkanımız olurdu.

Cricket 5,5 mm PLB

• boya topu patlatırız erdinç niye üzülüyosun abicim. ben epey zamandır gelemiyorum zaten epey stres atmam lazım..

• Gel Abi özlemiştik zaten seni. Boya topları sıcaktan iyice akışkan olmuş, elle toplanırken üst baş kalmıyor :)

Cricket 5,5 mm PLB

• ben büyük ihtimalle 10 yaşındaki kızımla geleceğim. tabi küçük hn. kalkabilirse..

• Yasin ben ve bir de devrem beraber geliyoruz.Erdin gelirken iki tüfeği de getirirmisin hem aa hem hw yi.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ben bu gün gidemedim maalesef, hesapta olmayan işler çıktı. Yarın fırsat bulursam gideceğim inşallah. Togay ben AA yı yaklaşık 1 ay kadar oldu satalı.

Cricket 5,5 mm PLB