AA S510 Extra Fac 22. Sl-Rh-Reg

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba tüfeğiniz ve regülatörünüz hayırlı olsun.bende yaklaşık üç hafta önce S510 uma Akif bey'e ricamla regülatör taktırdım.Regülatör basıncı yanılmıyorsam 120-130 bar arası ve 18 graın 860- 871 fps olduğunu söyledi .Orjınal yayı ile 30-35 stabl atış yaparken, 1.4 mm tel kalınlığı ve boyu 63mm yay ile 50 atış yaptı. kronom olmadığı için 160 metreye yaptığım sürekli hedef atışlarıyla stabiliteyi takip ediyorum.61x1.5x15 mm lik orjınal yay ile gücü gayet iyi, range finder ile 200 metre ölçtüğüm mesafeden kara şişeleri ve cam şişeleri devirdiğini (16 grain mermi delip geçmiş) görünce beni baya şaşırttı .Şimdi tekrar yay boyunu 3 mm kısasıyla değiştitip,gücü biraz daha azaltıp net 40 atış yapabileceğini tahmin ediyorum. Sonuç :gücü yeterli,stabilite ve atış istikrarı mükemmel.SAYGILAR.

AirArms gerçekten güzel tüfek regülatörle çok çok güzel tüfek. ;kffx;

• Merhaba tüfeğiniz ve regülatörünüz hayırlı olsun.bende yaklaşık üç hafta önce S510 uma Akif bey'e ricamla regülatör taktırdım.Regülatör basıncı yanılmıyorsam 120-130 bar arası ve 18 graın 860- 871 fps olduğunu söyledi .Orjınal yayı ile 30-35 stabl atış yaparken, 1.4 mm tel kalınlığı ve boyu 63mm yay ile 50 atış yaptı. kronom olmadığı için 160 metreye yaptığım sürekli hedef atışlarıyla stabiliteyi takip ediyorum.61x1.5x15 mm lik orjınal yay ile gücü gayet iyi, range finder ile 200 metre ölçtüğüm mesafeden kara şişeleri ve cam şişeleri devirdiğini (16 grain mermi delip geçmiş) görünce beni baya şaşırttı .Şimdi tekrar yay boyunu 3 mm kısasıyla değiştitip,gücü biraz daha azaltıp net 40 atış yapabileceğini tahmin ediyorum. Sonuç :gücü yeterli,stabilite ve atış istikrarı mükemmel.SAYGILAR.

Murat müsadenle ufak bir düzeltme yapmak istiyorum .18 grain 860-871 değil 866-871 aralığında olacak ! regüleli bir silah için 11 fps fark yanıltıcı olabilir.
    Bu arada bilgi amaçlı belirtmek isterimki stoktaki tüm regülatörler tükendi ve 2. parti üretim yapmayı toplu bir talep olmadıkça düşünmüyorum.
    Emek ve zaman harcamak dışında hiçbir ticari karım olmadığı halde aldığım eleştirilerde işin cabası.
    Yüzümü güldüren tek şey sen ve senin gibi memnun olan ve benim için en değerli şey olan bir teşekkürü benden esirgemeyen insanlar. 200 metreden kara şişe vurmak veya 160 metreden nokta vuruşlar çıkartmak sizi 1 kez sevindiriyorsa inanın beni 10 kez sevindiriyor. Sizin için değil regülatör sıfırdan silah bile yaparım (yapmadığımız şey değil).
    Saygılarımla

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22