Ekol Fırat Magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Ekol Fırat Magnum nasıldır uzun yıllar kullanılabilirmi ?
    Bu 2 hafta içinde alacağımda siz nersiniz almaya değermi ?

İyi günler...

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• bulabilirseniz jackal dual alın onlar beretta tipi olanların şahıdır (sağlamdır yani) ben de arıyorum fakat beretta gibilerini sevmediğim için fırat magnum ve blow f 92 yi eledim :)

• Hocam şimdi baktım Fırat Magnum hada çok hoşuma gitti birde sağlam bir sitede bulamadım ne yazıkki ama söylediğinizi kayıt ettim.

İyi günler...

• offff offff ben bu sese ölüyorum işte 8o tam benim istediğim özellikte bir silah sürgüyü çekince şınngg edecek işte .:thumbup: birde şimdi araştırdım jackal duali canefe av diye bir sitede buldum orasını bir aramanı tavsiye ederim fiyat yazmıyo çünkü

• Bende orayı buldum fakat fiyat yamıyınca gereksiz gördüm, galiba bunu alacağım süper bişey.
    alıncafotolarını yükleyip sanada aldırırım 8o

• Maden evden çok uzak değil heralde ;şrofls;.

• Arkadaşlar birde şöyle bir sorum olacak şimdi ben bir şarjörü attım sonra olan kovanları alsam tekrar şarjöre koyup atabilirmiyim kovanı dışarı atar öyle değilmi ?

• Cahilliğime verin hocam daha önceden kullanmadımda u½%;

• Hocam sormayın bir müsait olduğumda hemen alacağım Fırat Magnumu.
    Hocam resimdeki silah Röhm rg69 öyle değilmi ?

• Hocam Ekol Arda'ya baktınızmı ben biraz benzettim ama ?
    Birde internette gezer iken bakıyorum silaha turuncu şerit çekmişler o ne iş öyle ise almam Vallahi.

• ekol arda yı anahtarlık diye dolaştıran var ;rofl.; şak bir yana öyle silahlardan uzak dur ha mantar tabancası ha arda bişey farketmiyo ama onlarında şahı röhm little joe dır onuda bulman neredeyse imkansız birde o şerit konusu var 20088 yılında o şerit kanunu başladı 2010 da yasa değişti ve sadece silahın ucuna kırmızı boya sürülüp (kiminde kırmızı tıpa var)
    şerit olmaksızın (şerit kaldırıldı)piyasaya sürülüyor.şimidi hocam sizin o gördüğünüz şeritliler eski tip tir tavsiyem yeni kanuna uyanlardan alın birde sitedeki açıklama bölümünde *Ürünümüz ses ve gaz mermisi atabilen silahlar hakkındaki 23.01.2008 tarih ve 5729 sayılı kanuna ve 02.04.2008 tarihli yönetmeliğe uygundur. şu lafı gördüğünüz an uzaklaşın ordan ;şrofls;.

• ekol arda yı anahtarlık diye dolaştıran var şak bir yana öyle silahlardan uzak dur ha mantar tabancası ha arda bişey farketmiyo ama onlarında şahı röhm little joe dır onuda bulman neredeyse imkansız birde o şerit konusu var 20088 yılında o şerit kanunu başladı 2010 da yasa değişti ve sadece silahın ucuna kırmızı boya sürülüp (kiminde kırmızı tıpa var)
    şerit olmaksızın (şerit kaldırıldı)piyasaya sürülüyor.şimidi hocam sizin o gördüğünüz şeritliler eski tip tir tavsiyem yeni kanuna uyanlardan alın birde sitedeki açıklama bölümünde *Ürünümüz ses ve gaz mermisi atabilen silahlar hakkındaki 23.01.2008 tarih ve 5729 sayılı kanuna ve 02.04.2008 tarihli yönetmeliğe uygundur. şu lafı gördüğünüz an uzaklaşın ordan

Yok hocam ben Ardayı senin silahını top kilidi için söyledim (Sence ben alırmıyım öyle silah 8o )Hocam altı çizili yeri bir açı versende tam alasam :)

• Ürünümüz ses ve gaz mermisi atabilen silahlar hakkındaki 23.01.2008 tarih ve 5729 sayılı kanuna ve 02.04.2008 tarihli yönetmeliğe uygundur. eğer bu lafı gördüğünüz taktirde demektirki ürün hem şeritli hemde ucunda kırmızı boya veya tıpa vardır birde ekol arda 5 li patlar bendeki 6 patlar uymaz yani :)