08 eylül 2012 FT'den önce son çıkış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben bu hobiye yeni başlayan daha doğrusu başlamayı düşünen birisiyim. Forumda yaptığım araştırmalar sonucu orta fiyat seviyesinde bir pcp ile başlamak en mantıklısı gibi geldi. Ancak hem tanışmak hem de yüzyüze görüşüp bilgi almak ve ondan sonra bir tüfek almayı düşünüyorum. Bunun için de Ankara grubu üyeleriyle irtibata geçmem gerekiyor. Buluşmalar ne zaman ve nerede yapılıyor acaba ? Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba. Ben bu hobiye yeni başlayan daha doğrusu başlamayı düşünen birisiyim. Forumda yaptığım araştırmalar sonucu orta fiyat seviyesinde bir pcp ile başlamak en mantıklısı gibi geldi. Ancak hem tanışmak hem de yüzyüze görüşüp bilgi almak ve ondan sonra bir tüfek almayı düşünüyorum. Bunun için de Ankara grubu üyeleriyle irtibata geçmem gerekiyor. Buluşmalar ne zaman ve nerede yapılıyor acaba ? Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

Adres.
    http://312paintball.com/Iletisim.aspx

A Takımı Üyesi

• Teşekkür ederim Sn. Teknosman. Yeri öğrenmiş oldum. Artık forumdan takip ederek buluşma zamanını da tespit edebilirim.