zoraki hp 01 ultra ince memed mermiye ne yapar :D

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahımın peletlerı bitti bende av bayıne gittim burda cok av bayı yok bı ınce memed vardı mecburen aldım tek pompada fıs dedı sılah mecburen 2 ser pompa ıle atıodum takı farkında olmadan yamuk pelet yerlestırınceye kadar sılah 2 pompada atamadı sonra 2 pompa 3 pompa derken 4 pompa sıktım yıne atmadı dedım hadı 5 pompa sıktıgımda mermının sesını duydum fırladı ama sılaha sonrakı mermıyı koymaya calıstıgımda gordugum manzara karsısında kahkahahalara boguldum ınce memed mermı hala sıkısık sekılde orda duruo ama tam ortadan kopmus bas kısmı fırlamıs :D sadece sapı kalan memıyı harbı yardımıyla cıkardım halada guluorum varmı bole bıse foto cekıp atıcam sızde gorun :D zoraki hp 01 ultraya dırenmenın sonucu :D ;grin;

• Olay gerçekten enteresan ve komik de 5 pompa işini anlamadım. Zoraki HP Ultralar 4 pompa değilmiydi? 5 pompa da mı çıktı ...

• Çok ilginç bir olay. İnce ldiği yerden kopmuş demek..

Zorakiyi 4 den fazla da pompalayabilirsiniz ama o fazla havayı tahliye eder..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• tahliye kanalı kapandıgında 6 pompaya kadar cıkar saygılar ultra için söyyüyorum tabi bu işlemi yaptıgımızda garantiyi gözden çıkarmısız demektir :)