Ne ....zekalilar var...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hastalıklı bebeler. Ben kuzenlerin oyuncakcıdan alınan 5 liralık toplu tabancasıyla avcuma sıktım "ne kadar acıtabilir ki" diyerekten, 5-10 dk uvunmuşumdur. Bunlar 7,2 hatta şarjda 8,4v (lipoysa), 10v (nimh ise) pil kullanan ve kronoda seri atışta 700-900 fpsi gören oyuncakla birirlerini vuruyorlar ...

• Fabrika çıkış 450 fps. max 600 e çıkarabilirler.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Fabrika çıkış 450 fps. max 600 e çıkarabilirler.

Youtube da videosu var izle istersen max kaç fps e çıkıyorlar ...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ov3RPoWeR ().

• Sizin linkini verdiğiniz videodaki silahla aynı değil ama ben bir genelleme yapıp o tür silahlardan bahsetmiştim. Sizin linkini verdiğinizin hızını bilemeyeceğim. Benim bir dönemler almayı düşündüğüm silah bu SIG SAUER P226 Cyma; ...

AiAziS35tqQ&feature=relmfu

• Bulamadım vidyosunu , yükle istersen ama bu silahın 900 ü göreceğini sanmıyorum.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Sizin linkini verdiğiniz videodaki silahla aynı değil ama ben bir genelleme yapıp o tür silahlardan bahsetmiştim. Sizin linkini verdiğinizin hızını bilemeyeceğim. Benim bir dönemler almayı düşündüğüm silah bu SIG SAUER P226 Cyma; ...

AiAziS35tqQ&feature=relmfu

Yüklemiştim zaten, görünmüyor mu? ...

• 900 fps' u atamaz abi airsoft tabancaları . ama uzun namlulu tüfekleri atabilir.

Hatsan 105x 5.5mm

• 900 fps' u atamaz abi airsoft tabancaları . ama uzun namlulu tüfekleri atabilir.

Vdeo da sorun mu var? Oradaki krono değil mi yoksa? ...

• Ben o chronoya inanmıyorum , 900 fps ile otomatik atışta o içecek kutusu toz olmalıydı.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Ben o chronoya inanmıyorum , 900 fps ile otomatik atışta o içecek kutusu toz olmalıydı.

Benim inanmama gibi bir lüksüm yok, sonuçta yalanlamak için elimde aynı silahtan olması ve farklı bir krono ile farklı bir sonuç almam gerekiyor. Ayrıca attığı mühimmat bir pellete veya BB ye göre oldukca hafif, belkide bu sebepten anca bu kadar hasar verebiliyordur. Sonuçta 900 fpsle uçan bir sinek olduğunu varsayalım ve gitsin o kutuya yapışsın, ne kadar hasar verebilir ki? Tabii dediğiniz gibi kronoda da problem olabilir ama bilemeyiz ...

• valla bana hiç inandırıcı gelmedi 240 fps den 890 - 900 fps ye çıkıyo nasıl bi tuning yapmışlarsa artık. :him:s

Hatsan 105x 5.5mm

• bunlar CO2 tüple mi çalışıyor

• bunlar CO2 tüple mi çalışıyor

7,2v Nimh pille ama 7,2 lipoylada çalıştırılabilir, sonuçta tepe voltajı 10-11v a kadar çıkar ...