Yivsetlere zarar vermeyen maddeler hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir deneme yapmak için pelletin arkaya doğru olan bölümünü 1mm kalınlaştırmak istiyorum. En basit aklıma gelen bant türevi bir mamülle yapabileceğim ama yivsetlere zarar verebilir diye sormak istedim. Sizce en sağlıklı olarak pelletin arkaya doğru olan kısmını nasıl 1mm kalınlaştırabilirim ?

• dremel ile bi kalip hazirla sonrasinda kursunu icine dok ve istedigin gibi kullan ama suna dikkat etmen gerekir bu islemi ne ile yaparsan yap orjinal pellet gibi bir perfoans bekleme. piyasada zaten cok farkli cesitlerde pellet mevcut onlari kullan.

Amat victoria curam

• dremel ile bi kalip hazirla sonrasinda kursunu icine dok ve istedigin gibi kullan ama suna dikkat etmen gerekir bu islemi ne ile yaparsan yap orjinal pellet gibi bir perfoans bekleme. piyasada zaten cok farkli cesitlerde pellet mevcut onlari kullan.

5.53 etekli pellet 1 2 tane var sadece piyasada, onları zaten kullanıyorum. Amacım ince mehmet 30 grainsi denemek. Wranglerin yöntemini denemeye çalışacağım. Amaç bu şekilde kullanmak değil, tüfeği test ediyorum.