tek parça ayak tercihi. Hangisi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbünün lens çapına göre ayak seçimi olmuyor. Dürbününüzün borusu 25.4 mm olduğu için bu iki ayağında kullanılabileceğini biliyorsunuz. İlk linkte ki ayakta dürbünün altından da görüş imkanınız var. İkinci linkte ki ayak üzerine ihtiyacınız varsa ışık kaynağı veya lazer takabilirsiniz. İlanlar açık olduğu için bunları da anladığınızı düşünüyorum. Bunlardan başka birini diğerine tercih edecek bir fark yok ama fiyatları çok uygun. Saygılar

• cevap için teşekkürler..ben dürbün çapını dürbünün ağırlığı hakkında fikir vermesi için yazmıştım..dediğiniz gibi birbirine yakın ürünler fiyat olarakta uygun, muadilleri tr de 2 katına satılıyor. ben daha uzun olduğu için kavraması daha iyi olur düşüncesiyle 1. linkteki ürünü sipariş ettim.