hatsan yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar at44 silahımın kurmasının takıldıgından fabrikaya yollamayı düşünüyorum yarın acaba komple yollamasam sadece çekiçin kurma kolunun oldugu bölgeyi yollasam olurmu pazar oldugu için telefonlarıma cevap alamdım hatsandan yollayan varsa yardımcı olursa sevinirim

hatsan mod 75 4.5 177 cal

hatsan mod 90 4.5 177cal

gamo cfx 5.5.22 cal ;tacli#

weihrauch hw90 5.5 22 cal ;tacli#

• kol dışarıda ve içeriye itilmiyor mu?

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Tüfeğiniz 2011 veya 2012 modelse hiç açmayın , direk yollayın yapıp göndersinler. Yeni tetik sisteminde tüfeği açarsanız tetik elinizde kalır ver birleştiremeyebilirsiniz , benim başıma geldi ondan söylüyorum. Aras kargoyla anlaşmaları var , indirim yapabilirler.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Tüfeğiniz 2011 veya 2012 modelse hiç açmayın , direk yollayın yapıp göndersinler. Yeni tetik sisteminde tüfeği açarsanız tetik elinizde kalır ver birleştiremeyebilirsiniz , benim başıma geldi ondan söylüyorum. Aras kargoyla anlaşmaları var , indirim yapabilirler.

peki en iyisi komple göndermek saolun g;$i

hatsan mod 75 4.5 177 cal

hatsan mod 90 4.5 177cal

gamo cfx 5.5.22 cal ;tacli#

weihrauch hw90 5.5 22 cal ;tacli#

• benim başıma geldi eğer ki şarjörü taktıktan sonra tam yarıda durduysa yani pellet tam namluya karşılık glemediyse ve bu şekilde kolu kapatmayı denediyseniz pellet tam yarıda sıkışıp kalıyor ilk atışımı yapacağımda benim başıma geldi ve bayagı bir krize strese girmiştim sonradan forumdan isaarslan ustayı telefon ile arayıp bilgi aldım bir pense yardımı ile şarjörü çekerek çıkarttım kol geride durumdayken tabi pellete keserek çıkarmış oldum banada ders oldu şarjörü taktıktan sonra bir kaç klik çevirip sonrasında kolu kapatıp pelleti namluya sürüyorum

sizi yanlış yönlendirmek gibi olmasın ama sıkıntınız bu olabilir benim at44 ümde başıamg elen bu olaydı

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• tüfeği tek parça olarak yollaman bence daha mantıklı hem komple bakımda yaparlar.

Hatsan At-44 Long LW TH. 22cal. - Tasko 4-16x50 AOE

• evet en iysi komple yollamak ama bakımlarını yeni yapılmış ldugunu ögrendim senden bakım daha yapılmayabılırki gerek yok ama çekiçin bulundugu kısımdaki alyan vidalar genelde sıkışık oluyor acbiliyorlardır heralde oranın açılıp yapılması lazım zannediyorum

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• aynı olay benim at44 ün başınada gelmişti tüfek hiç kurulmuyordu ben direk fabrikaya yolladım bana çekici değiştirip yollamışlardı büyük ihtimalle sizinde öyle olacak canınızı sıkmayın en geç 10 günde tüfek elinizde olur. saygılar...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb