Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mümkün fakat moderatör kullanıyorsanız ona göre ayarlamalısınız, standart moderatörler sığmaz tüple beraber. Ölçüsünü öğrenmek lazım.

• Abi hayırlı akşamlar.

Long tüp 10 cm daha uzun diye biliyorum.Ve moderatör yada airstripper takılamıyor.vede görsel olarak hoş görünmüyor.

bunların dışında bi sıkıntı çıkmaz kullanılır abi.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• sızede hayırlı aksamlar bıraz sacma olabılır ama hanı su mod adaptorlerı varya onlar gıbı bır parcayla namluyu uzatıp ole mod kullansak ne olur

• olabilir abi saçma değil. :) ama isabeti nasıl etkiler ona birşey diyemeyeceğim abi.

Ama öyle bi düşünce varsa ben olsam namlu ceketi yapardım.hatta önüne odacık konup moderatör içeri alınabilir aa lardaki gibi mesela.

AB Rh (-)

• halı hazırda namlu ceketı calısmam var zaten ama satmaya karar verdıgım ıcın su an ıcın askıda bende tam dedıgınız gıbı modu ıcınde olan bısey yapmayı dusunuyordum sonradan takılan modun goruntusu hıc hosuma gıtmıyo zaten

• sağlık olsun abi :)

AB Rh (-)

• long namluya kısa tüp olabilir güzelde durur ama düz modele uzun tüp çok garip durur hadi onu yaptını araya susuturucu için ek parça yaptırdınız o zamanda isabet bozulur en güzeli yapcaksanız yani kafaya koyduysanız shroud barrel yapıp biten yerede edgundaki gibi pullardan oluşan moderatörlü şekilde uzatıp yapmanız lazım tabi buda işçilik ister

örnekteki gibi 1/2 unf adaptörlü

[Resim Engellendi: http://i1225.photobucket.com/albums/ee395/hefnes/007-3.jpg]