webley raider için yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar ben sizden bilgi ve yardım istiyorum bende webley raider tekli 22 cal pcp var ben buna at-44 delikli plastik kabze kundak takmak istiyorum uyarmı ve uyarsa nasıl nerden bulurum saygılar

• bu soyledigin sey zor hocam iki farkli markanin kundaklari birbirine uymaz eger raider a kundak yapmak istiyosan ceviz agaci bulacaksin ve hayalindeki kundagi yapmaya baslayacaksin.
    saygilar.

Amat victoria curam

• delikliden kastınız TH kundak mı?

evet aynen th kundak ama olurmu işte?

• bu soyledigin sey zor hocam iki farkli markanin kundaklari birbirine uymaz eger raider a kundak yapmak istiyosan ceviz agaci bulacaksin ve hayalindeki kundagi yapmaya baslayacaksin.
    saygilar.

ahmet dedigin dogruda hocam evde ev ortamında zor iş alet edavat birsürü iş bunlar olsa benim bahsettigim güzel olurdu

• Bir kaç modifiyeyle olur. Webleyin boltunun oturacağı oyuklar ve bağlantı delikleri.

A-TAKIMI

• Bir kaç modifiyeyle olur. Webleyin boltunun oturacağı oyuklar ve bağlantı delikleri.

levet aslında aynen bende öyle düşündüm ama acaba mı dedim hep ve bulunabilicek alınabilicek yer nere var biliyormusun