safir yivli üretmeye başlamış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar safir in sitesine girdim ve yeni yivli tüfekler vardı acaba bilgisi olan varmı bu tüfekler ülkemizde satışa sunulurmu. yoksa yine yurtdısınamı satılırda bizde azımızı acıp bakakalırız.
    http://www.safirarms.com/

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• T15 22 kalibreymiş , yarı-otomatik yivli yasak ama nasıl edineceğiz bilmiyorum. Bu arada özellikler kısmında mermi çeşitleri : misket,kurusıkı,boş,izli olarak belirtilmiş , normal mermi atmıyor mu bu ?

filinta

dulce bellum inexpertis

• Ürettikleri Yivli Safirler Tamamen Yurtdışı Pazarı İçin Üretilen Tüfekler.Öncelikleri Amerika Pazarına Üretim Yapıyorlar.Ayrıca Brezilya Polisinin Yapmış Olduğu Silah İhalesini Kazandıklarını Ve Brezilya Polisinin Bazı Birimlerinde Safir T14 Kullanıldığını Biliyorum.Zaten Amerikada Ofisleri Ve Üretim Fabrikaları Mevcut.Benim 3 Adet Full Metal Ve Full Modifiyeli Safir T14 Tüfeğim Var.O Yüzden Safir Konusunda Uzmanım Diyebilirim.Safir T14 İşi Biraz Şans İşi.Safiri Alınca Zaman,Para,Emek Ve Sabır Harcamanız Gerekiyor.Sonunda Adam Oluyor Fakat Tüfek Adam Olana Kadar Tüfeğin Sahibi Mazhar Osmanlık Oluyor.Tadilat Tamirat İşlerinden,Söküp Takmak İşlerinden Hoşlanıyorsanız Safir T14 Tam Size Göre.Her Ne Olursa Olsun Ben Safirlerimi Çok Seviyorum.Safir T14 Vazgeçilmez Bir Tutkudur. :D

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D

• coolermaster. safirlerle uzak mesafe denemesı yaptınızmı acaba etkılı menzılı nekadar yada nekadar mesafeden nelerı deler. almayı düsünüyorum bu tüfegi tutukluk olaynı bısekılde cözerım diye düsünüyorum. tesekkürler.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• coolermaster. safirlerle uzak mesafe denemesı yaptınızmı acaba etkılı menzılı nekadar yada nekadar mesafeden nelerı deler. almayı düsünüyorum bu tüfegi tutukluk olaynı bısekılde cözerım diye düsünüyorum. tesekkürler.

Ben Safirlerimle Net Olarak 120 Metre Atış Denemesi Yaptım.20 Kg lik Boya Tenekesine Yaptığım Atışlar İsabetli Ve Etkili Oldu.Tenekeyi Delip Arkasındaki Perde Betonunda Kaldı Kurşunlar.Safirin Çözülemeyecek Hiç Bir Sorunu Yok.Eninde Sonunda Muayer Bir Safir Sahibi Oluyorsunuz.Tüfeğinize Yeterki Sabır Ve Gereken Düzeltme,Bakım Vs Vs İlgisini Gösterin.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hyuksek ().

• Bu ilgiyi firma çalışanları göstersede binlerce insan mağdur olmasa diyorum bende herkez tüfeklerden anlamıyor olabilir mesela .Zor değil google yazın bakın binlerce şikayet var hemen hepside aynı sorun ile ilgili. 8o

Ha tipi için alınabilir tabikide sonuçda başlangıç seviyesi bir pcp fiyatına bulundurmakta yarar var alır modifiye edersiniz size kalmış .

• Bu ilgiyi firma çalışanları göstersede binlerce insan mağdur olmasa diyorum bende herkez tüfeklerden anlamıyor olabilir mesela .Zor değil google yazın bakın binlerce şikayet var hemen hepside aynı sorun ile ilgili. 8o

Ha tipi için alınabilir tabikide sonuçda başlangıç seviyesi bir pcp fiyatına bulundurmakta yarar var alır modifiye edersiniz size kalmış .

Bu ilgiyi firma çalışanları göstersede binlerce insan mağdur olmasa diyorum bende herkez tüfeklerden anlamıyor olabilir mesela .Zor değil google yazın bakın binlerce şikayet var hemen hepside aynı sorun ile ilgili. 8o

Sayın Airtürk Size Katılıyorum.Biz Safir Forumda Ve Facebook Gruplarımızda Yüzlerce Binlerce Kez Konuştuk Bunları.Forum Ağlama Duvarına Döndü.Malesef Fabrikanın Kulakları Bu Konuda Tıkalı.Birazda Şans İşi Safir.Sabır Gösterirseniz Çok Güzel Bir Tüfek Sahibi Olabiliyorsunuz.

• bilgi için tesekkürederim .

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png