Yivsiz Av Tüfeği Grupman Testi Analizi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli Arkadaşlarım Hobidaşlarım;
    Mesleğimin en önemli etkinliği test ve analizdir. Gerçi genelde testleri otomotiv boyacılığı üzerine uygulasam da, analiz etmenin yolu hep aynıdır. Bir doğru ve bu doğruya bağlı bir kaç veri :). Benim dikkatimi son zamanlarda uygulanan grupman testleri çekmişti. Tek kağıdın üzerine, tek atışla çıkacak değer beni ikna etmiyordu. Bu tetst en az 10 atış sonrası hesaplanmalıydı. Tabi 10 resim veya grupman kağıdı bir hayli kafa karıştıracaktı. Ben de yapacağım testi grafiklere dökmeye karar verdim. Tabiki diğer hobidaşlarımın da bu çalışmadan faydalanması lazım. Analiz pr. kendi yapımımdır, ücretsizdir. Nasip olursa önümüzdeki üveyik sezonunda fişek seçimimi doğru yapmayı planlıyorum. Eğerki bu doğrultuda Site üye üyesi tüm arkadaşlarıma ve de sektöre ufakta bi katkım oldu ise ne mutlu bana. Programı güle güle kullanın.

http://www.dosya.tc/server4/THvTnO/TORUNG_LL.rar.html

Aşağıdaki Açıklama Pr. Alıntıdır.

PROGRAM KURULDUKTAN SONRA BAŞLAT MENÜSÜDEN, TÜM PROGRAMLARIN İÇİNDE, GRUPMAN TESTİ KLASÖRÜNÜN,
    İÇİNDEN ÇALIŞIR.

GRUPMAN ANALİZ PROGRAMI FİŞEĞİNİZİ, TÜFEĞİNİZİ, ŞOKLARINIZI TEK BİR EKRANDA ANALİZ ETME İMKANI
    SAĞLAR.GRAFİK DALGALANMALARI SAÇMA GRUPMANININ İSTİKRARI AÇISINDAN SİZE KONROL KOLAYLIĞI SAĞ -
    LAYACAKTIR. BU SAYEDE FİŞEK İSTİKRARI YANİ KALİTESİNİ DE GÖZLEMLEYEBİLECEKSİNİZ. ( GRUPMAN )
    VERİMLİLİK YÜZDESİNİ SAÇMA SAYISINA GÖRE SİSTEM OTOMATİK HESAPLAR. AYRICA HEDEF-
    LENEN VERİMLİLİĞE GÖRE, ÜNLEM İŞARETİ ÇIKARARAK -%10 TOLERANS VERİR. EĞER VERİMLİLİK YÜZDESİ
    HEDEFLENEN GUPANDA VEYA FAZLA İSE SİSTEM TESTİ OLARAK OTOMATİK ONAYLAR.ŞAYET TEST TÖLERANS-
    LARINDA ALTINDA ÇIKARSA SİTEM X İŞARETİ VEREREK TESTİ ONAYLAMAZ. SİZE DÜŞEN HEDEF KAĞIDINA HER-
    ŞOK İÇİN 10 ATIŞ YAPIN, DEĞERLERİ VERİ TABLOSUNDAKİ SARI BÖLGELERE GİRİN.
    SEKTÖRE YARDIMIMIZ OLSUN.
    NE MUTLU TÜRK' ÜM DİYENE.

• avcılar için çok yararlı bir çalıma gerçekten. doğru fişek ve doğru şoklar kullanılarak hem en iyi sonucu almış oluruz hemde hayvanları yaralı bırakmamış oluruz...emeğiniz için teşekkürler...

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• av tüfeği kullanıcıları için gerçekten faydalı bir çalışma olmuş.
    tebrikler