Diana mod 56 th için dürbün tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstadlarım, 500 tl yi aşmayan en az 10x yakınlaştırmalı, istikrarlı atışlar yapabileceğim sağlam bir dürbün alacağım.
    Tavsiyelriniz için şimdiden teşekkürler...

• herşeyden önce forumda Tanışalım adlı konuda kendinizi tanıtın...

ilk önce dampa ayağınız yoksa ilk önce dampa ayak alınız yaylıda çok zoomlu bir dürbüne ihtiyacınız yok sonuçta attıktan sonra izleme şansınız yok pcp tüfeklerdeki gibi 3-9x40 3-12x40 dürbünler işinizi görür marka olarak şu an için tr de yaylılar için tek marka hawke gibi gözüküyor...
    çoğu markanın replikaları piyasada mevcut hawkenin de çıkmış fakat daha türkiyede görmedim alırken buna dikkat edin...

• Dampa ayak için bir marka varmı yoksa standartmı hepsi. Eğer varsa onun da bilgilendirmesini yaparsanız sevinirim.Ve bunları temin edebileceğim güvenilir bir site varmı?

• piyasada 2 marka mevcut biri yatagunda satılan kendi imalatlerı olan modeli diğeride ingiliz malı olan sportsmatch dm60 biri 90 küsür tl diğeri 180tl civarı sanırsam yatagun sadece hatsana garanti vermiyor onun dışında her tüfek için garanti veriyorlar yani bozulursa dampanız dürbününüz size garanti veriyorlar diye biliyorum kullananlar daha iyi bilgi vericektir bu konuda...dm60 a gelince şu ana kadar alıp da hoşnut olmayan yok sanırım...

• Teşekküerler bilgileriniz için. Kullanan arkadaşlar varsa onarında bilgisine ihtiyacım var

• dm60 var bende mod 99 uma hawke durbunu taktım gayet sağlam bır urun

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• diana nın çin yapımı dürbünleri nasıl peki?

• mod 54x2 -mod 56- mod 48 ve 52 olmak üzere diananın tüm yandan kurmalı modellerine sahip olmuş birisi olarak tavsiyem dampa olarak sportsmach dm60 olucaktır.
    optik olarak diananın 3-9x40AO güzel dürbündür hafiftir, yaylı tüfek darbelerine dayanır artıkılı cama işlenmiştir tavsiye ederim