Yeni tufegim hw97k

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaylı tüfeklerin kralı diye tanınır kendisi. Uzun yıllar sorunsuz ve zevkle kullanacaksınız. İsabet konusunda zaten rakipsiz. Yalnız sadece size tavsiyem en kısa zamanda o dürbüne bir dampa yada tek arça ayak lazım. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Dampami ve hawke mi taktim.ayrica tornavida başlı olan 3 adet civatayida allen başlı olanlarla degistirfim.
    Tufegin isabeti super gercekten.tufekte tek sevemedigim kisim kurma kolunun
    Tx200 ve diana 48.52.54.56 gibi emniyet li kurma sistemi olmaması.
    Ayrica kurma kolo ulinizden kacarsa namluya çarpar. Kurma kolunun tamaminkurarken kaymayacak
    Bir malzemeyle sarmak iyi olabilir.boylece elden kayma riskini düşünebiliriz.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Grupman mod 52 in ile aynı ne farkı varki şimdi hatta 52 ile daha uzak atabilirsin

• Alıştığında tek deliğe düşer sanıyorum başarılı :thumbup:

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Ewet bora simdilik atiskar mod 52 ile nerdeyse ayni.fakat.akistikca hu bu grutek deliğe duser.
    Merkezdeki grup son yaptigim grup diğerlerinden daha ufak. Akismakla alakali.
    Dun 90m grup attim 52 ile sonuç cok iyiydi bana göre.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177